Seçiminizi Daraltın

Kategoriler

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tarz Özellikleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Yemek odaları,yemek yeme ve misafirleri ağırlamanın yanı sıra bir masanın etrafında sohbetlerin yapıldığı sıcak ve samimi bir ortamdır . Bu alanlarda kullanılan yemek odası takımlarıda, büyük önem taşımaktadır.Öncelikli olarak seçilen takım, sizin zevkinizi ve tarzınızı yansıtmasıyla birlikte kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olmalıdır ki, verilen paranın hakkını verebilsin. Birçok farklı mo del ve tarzda yemek odası takımı bulunmaktadır. Fakat son dönemlerde, belli başlı yemek odası takımları oldukça tercih edilmektedir.

Yemek Masası Takımı Modelleri

Yemek odaları tasarlanırken, yemek odası takımı büyük rol oynamaktadır. Yemek odalarının en önemli parçalarından biriyse, yemek masası takımlarıdır.Bu takımlar, yemek masası sandalyeleri ve yemek masalarından oluşmaktadır. Ağırlıklı olarak suntadan yapılan bu yemek odası takımlarının, yekpare ağaçtan yapılanlarıda mevcuttur.

Tabla rengi, kullanılan ayak malzemesi, masanın kapasitesi gibi birçok seçeneğe sahip olan bu yemek masası takımları, yemek masası sandalyeleriyle muazzam bir uyum içerisinde tasarlanırlar. Aynı zamanda birden fazla seçeneğe sahip olan bu takımlar, her zevke ve tarza uygun olacak şekilde üretilmektedir. Sizlerde zevkinize uygun bu modeller arasında, seçim yapabilirsiniz ve böylece evinizin dekorasyonunda muhteşem bir uyum sağlayabilirsiniz.

Modern Yemek Masası Takımları:Bu yemek odası takımları,günümüzde her yaştan insana hitap eden ve oldukça tercih edilen takımlar arasındadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri, diğer yemek odası takımlarına göre daha uygun fiyatlı olabilmeleridir. Çünkü günümüzde şıklık ve uygun fiyat, birarada görülebilen durumlar değildir.Aynı zamanda, içerisinde barındırdığı rahat sandalyeler ve büyük konsol tercih edilmelerinde oldukça önemli bir etkendir.

Modern Minimalist Yemek Masası Takımı : Temiz ve sade tasarımlar kullanılarak üretilen bu masalar,yemek odası dekorasyonunuzu yaparken,size oldukça yardımcı olur. Genellikle metal veya cam malzemeler kullanılarak üretilen bu masaları seçerken zevkinize ve tarzınıza uygun olmalarına dikkat etmeli,diğer aksesuarlar ile bu masa takımını desteklemelisiniz. Bu masa takımlarında, renkler genellikle nötr, tasarımında odaklanılan nokta ise sadelik ve estetiktir.

Klasik Yemek Masası Takımı : Bu takımlar oldukça kaliteli ve bunun yanında,oldukça gösterişli modellerdir. Klasik yemek masası seçerken yapmanız gereken, yemek odası dekorasyonunuza en uygun modeli seçerek odanızı olabildiğince çekici göstermektir. Bu masa takımları genellikle, oymalı olarak tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra daha çok sadelikten hoşlananlar için sade klasik masa takımları,ürün yelpazesinde yerini almaktadır.

Ahşap Yemek Masası Takımı : Bu masa takımları, şık yemek sandalyeleriyle desteklenerek meşe, ceviz yada akçaağaç gibi ahşap türlerinden üretilmektedir. Aynı zamanda zamansız olan bu parçalar, her dönem içinde bir zarafete sahiptir. Doğal desenleriyle yer aldıkları yemek odalarına, sıcak ve samimi bir hava katmaktadır.

Lüks Yemek Masası Takımı : Lüks yemek masası takımları, gösteriş seven alıcılar tarafından oldukça tercih edilen,modeller arasındadır.Yemek odası genel anlamda, avangart bir tarza sahip olan kişilerin seçebileceği bu masa takımları,bulundukları ortamı zenginleştiren nadide parçalar arasında yer almaktadır.

Yemek Odası Takımı Çeşitleri

Yemek odaları eve gelen misafirlerin ve ailenin oldukça keyifli vakitler geçirdikleri mekânlardır. Bu odalar içlerinde genel itibariyle masa, sandalyeler, büfe, konsol ve birçok dekoratif amaçlı kullanılan ürünleri barındırmaktadır. Ahşaplar, metaller, camlar kullanılarak modern, klasik rustik ve minimalist tarzda birçok yemek odası takımı bulunmaktadır.

Yemek odası mobilyaları,genellikle kaliteli malzemeler kullanılarak dayanıklı olacak şekilde üretilmektedir. Bunun sebebi ise yemek odalarında sıkça vakit geçirilmesi sebebiyle,mobilyaların kolay deforme olabileceğidir.Yemek odası,aileyle geçirilen keyifli dakikalar için oldukça sıcak bir mekândır. Ev dekorasyonlarının da,önemli detaylarından biridir. Göze hitap eden estetik açıdan şık tasarımlarıyla dikkat çeker ve ev sahipleri için oldukça kullanışlı alanlar sunar. Bununla birlikte,evdeki diğer mobilyalarla kombinlenerek, evde bir bütünlük oluşturabilmektedir.Ev dekorasyonunda önemli bir role sahip olan bu alan, aile üyelerini bir araya getirerek orada iletişimi de kuvvetlendirmektedir.

Yemek odasında kullanılan takımlar ise, oldukça oldukça önemlidir.Kişinin zevkine ve tarzını yansıtan bu yemek odası takımları, birçok farklı seçenekle alıcılarına sunulmaktadır.

Modern Yemek Odası Takımları: Modern yemek odası takımları çağdaş tasarımlarıyla, estetikliği ve fonksiyonelliği birarada sunmaktadır. Genel olarak, sade renkler ve metal detaylar kullanılarak tasarlanan bu modeller, bulundukları ortama şıklık katmaktadır. Bu yemek odası takımları ahşap,cam ve metali kullanarak bulundukları ortama farklı bir hava katacaktır. Geniş depolama alanları sunan bu takımlar büfeler ve konsollarla birleşince kişiler için oldukça fonksiyonel olarak tasarlanmaktadır. Modern yemek odası takımlarında,kullanılan masalar ve sandalyeler ergonomik tasarımlarıyla da, rahatlığı ön planda tutmaktadır.

Bu modeller kullanılan aydınlatmalar ise genellikle, şamdanlar ve sarkıt lambalardır. Tüm bunların yanı sıra bu modeller,ev sahiplerine oldukça modern yaşam alanları sunmaktadır.

Avangart Yemek Odası Takımları: Avangart yemek odası takımları lüksü ve gösterişi tüm bunların yanında, estetikliği bir araya getirerek ortaya oldukça eşsiz bir görüntü çıkarmaktadır. Genel olarak, bu modellere oymalar, zarif desenler,altın varaklar yada gümüş detaylar eşlik etmektedir. Avangart tarzı yemek odası takımları, klasik ve moderni bir araya getirerek, zamansız bir güzellik sunmaktadır. Büyük aynı zamanda görkemli yemek masaları,özel tasarlanan kapitone yada özel kumaşlar kullanılan sandalyeler, zarif ve varaklı büfeler, farklı konsol modelleri bu tarzı temsil eden parçalardır. Avangart yemek odası takımları birçok farklı renk ile tasarlanarak odada bambaşka bir hava yaratmaktadır.

Exclusive Yemek Odası Takımları: Exclusive yemek odası takımları estetiği ve şıklığı bir arada sunan, benzersiz bir koleksiyondur. Genel olarak kaliteli malzemeler, kaliteli bir işçilik ve eşsiz detaylar kullanılarak üretilmektedir. Sadelik ve zarifliği bir araya getiren bu modeller, ev dekorasyonları içinde olağanüstü seçimlerdir.

Geniş yemek masaları, gösterişli sandalye, büfe ve konsol ile tamamlanan bu takım alıcılarına oldukça geniş depolama alanları sunmaktadır. Bu modeller genel olarak, özel istek üzerine kişilerin zevklerine ve tarzlarına uygun olarak üretilmektedir. Kısacası, bu yemek odası takımları ev sahiplerine özgün bir ortam sunmaktadır.

Rustik Yemek Odası Takımları: Rustik yemek odası tasarımları, doğal ahşap dokular kullanılarak, vintage mobilyalarında bir araya gelmesiyle oluşan, karakteristik takımlardır. Bu takımlar, genel olarak doğal ahşaptan masalar,rahat ve bununla birlikte şık sandalyeler ve rustik aksesuarlardan oluşmaktadır. Toprak tonları, paslanmış metal görüntüsü bu takımlarda oldukça tercih edilen ve bütünlük sağlayan, detaylar arasında yer almaktadır.

Yemek Odası Nasıl Dizayn Edilir ?

Yemek odası takımı,dizaynı yemek odaları için oldukça önemli bir bölümdür. Bu odalar,aile bireylerinin bir araya geldiği misafirlerini ağırladığı, keyifli vakitler geçirilen alanlardır. Bu sebeple,bu odada kullanılacak olan takımlar ve dizaynı da oldukça önemlidir. Öncelikli olarak yemek odası takımı dizayn edilirken,yemek odanızın boyutuna göre karar vermeniz gerekmektedir.

Bir mekanın daha işlevsel gözükmesi ve ilgi çekici olması gerekmektedir. Yemek odası takımı için bir planlama yaparken, yemek odanızın boyutu ne olursa olsun, depolama alanı geniş olacak şekilde tercihler yapılmalıdır. Küçük yemek odaları için, alanı geniş gösteren takımlar tercih edilebilir. Bunun yanında kullanılacak aynalarda,mekâna ferahlık katacaktır. Küçük odalarda kullanılacak yemek odası takımları açık renkli olmalıdır. Çünkü açık renkler, odanın daha büyük gözükme sini sağlayacaktır.

Küçük yemek odalarında, minimalistlik öncelik olmalıdır. Buda demek oluyor ki,bu odalarda kullanılacak olan yemek odası takımları, gerekli parçaları içererek minimalist bir düzende şıklığı yakalamalıdır. Orta boyutlu yemek odalarında kullanılacak yemek odaları takımları merkezi bir masa etrafında, sandalyeler ve kullanım alanında konforu ön planda tutmak adına bir konsol olmalıdır. Bu odalarda kullanılacak takımların dizaynında ise,renk ve dokular ile oynanarak ortamın şıklığı korunabilmektedir.

Büyük yemek odalarında kullanılacak takımlarday ise, büyük yemek masaları,sandalyeler, konsollar ve büfeler oldukça doğru tercihler olacaktır. Büyük bir yemek odasında, takımları dizayn ederken odanın genişliğini dengelemek adına, duvar dekorları kullanmak oldukça doğru bir tercih olacaktır. Bunların yanı sıra, yemek odası takımları dizaynı yaparken dekorasyon stilinize uyumlu ve yemek odanıza uyum sağlayacak modeller seçmek, ev dekorasyonunuz için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Yemek odası takımlarında işlevsel mobilyalar kullanmak, konfor alanınızda yer açacak parçalar la, bu takımları estetik bir hale getirerek görselliğin yanı sıra, fazlaca depolama alanıyla da rahat hareket ederek yaşam alanınızı güzelleştirmiş olacaksınız. Yemek odası takımlarının dizaynında, renk uyumu da oldukça önem taşımaktadır. Burada renk seçimini doğru yapmak, alanın samimi bir ortam yaratmasını sağlayacak bununla birlikte,sofistike bir hava katacaktır. Tüm bunların yanında yemek odası takımınızı dizayn ederken kullanılacak aksesuarlarda,büyük önem taşımakta dır. Çünkü minik dokunuşlar, küçük alanlarda bile atmosferin değişmesine sebep olmaktadır. Bu sayede yemek odanızda, keyifle vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Yemek Odası Takımı Fiyatları

Yemek odası takımı fiyatları, modele göre değişiklik göstermektedir.Bunun yanı sıra yemek odası takımları, fiyatları belirlenirken takımların tasarımı, kullanılan malzeme kalitesi, boyutlar ve diğer özellikler de göz önüne alınmaktadır. Yemek odası takımı fiyatları, tasarım tercihinize ve bütçenize göre farklılık göstermektedir. Sizlerde yemek odası modellerimize göz atarak, bütçenize ve tarzınıza uygun modelleri seçebilir evlerinize şıklığı ve zarafeti getirebilirsiniz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.