Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Lumiere Set
Lumiere Set
28.300,00 TL
Louis Set
Louis Set
31.990,00 TL
Louis Baza
Louis Baza
9.600,00 TL
Louis Yatak
Louis Yatak
13.290,00 TL
Laura Baza
Laura Baza
9.700,00 TL
Laura Yatak
Laura Yatak
14.790,00 TL
Coral Baza
Coral Baza
9.600,00 TL
Bu kategoride toplam 57 ürün listeleniyor.

Yatak Modelleri ve Fiyatları

En iyi yatak tipini uyku ihtiyaçlarınız ve konfor tercihleriniz belirler. Sizin için doğru yatak yapısını keşfettiğinizde uyku sonrası daha fazla dinlendiğinizi ve vücut ağrılarınızın zamanla azalmaya başladığını fark edersiniz.

Sunduğumuz farklı dolgular, sertlik türleri ve kumaş seçenekleri ile her vücudun ihtiyaç duyduğu konforu sunan çeşitli yatak modelleri ile karşınızdayız. Sırt desteği, farklı konfor seviyesi, yatak yapısı ve uyku tercihlerinize göre tercih edebileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü yatak modellerimiz arasından seçiminizi hemen yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 0 541 651 92 31 Whatsapp Sipariş Hattımız veya 0 282 651 92 32 Müşteri Destek Hattımız üzerinden mağazamız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Saf Yün Katmanlı Yatak Modelleri

Yatak katmanı olarak kullanılması en ideal olan saf yün, vücuttaki nemi ve sıcaklığı düzenleyerek vücudun nefes almasına izin verir. Yatağa yüksek düzeyde destek ve konfor sunan yün katman en iyisine ihtiyaç duyanlar için özel olarak tasarlandı. Uyku kalitesini artırmaya yardımcı olacak yatak modellerimiz yeni güne zinde kalkacağınız dinlenme fırsatını vücudunuza tanıyacaktır. Mevsime göre vücudu sıcak veya serin tutmaya yardımcı olan yün katmanlı yatak modelleri adeta bir sıcaklık düzenleyicidir.

Maksimum Uyku Kalitesi için %100 Doğal Latex Yataklar

Oldukça rahat ve dayanıklı olan latex yataklar, kauçuk ağaçlarının öz suyundan elde edilen tamamen doğal bir malzemeden üretilir. Latex yatakların baskı noktalarını rahatlattığı ve böyle ağrıyı azalttığı ve önlediği bilinmektedir. Bu nedenle özellikle sırt ve eklem ağrısı olanlar için idealdir. Bu yatak modelleri farklı yatak sertlik seviyesi ile sunulmaktadır. Omurganın doğal eğriliğini desteklerler. Sabit hava akışını sağlayabilmek için nefes alabilen delikli katmanlara sahip latex yataklar uzun yıllar orijinal şeklini koruyan dayanıklı bir malzemeden üretilmektedir. Vücut nemini düzenlediğinden uykuda terleyenler için serin ve kuru bir uyku deneyimi sunarlar.

Visco Yatak Modelleri

Vücut ağırlığı ve ısısını göz önüne alarak vücut hatlarına en iyi şekilde uyum sağlayan akıllı visco yataklar yaylı veya yaysız olarak tasarlanmaktadır. 5 bölgeli yay sistemi veya bonel yay sistemi ile visco akıllı sünger teknolojisinin birleştirildiği yaylı visco yatak modelleri konforlu bir uyku vaat ediyor. Bu modeller iyi bir uyku için çiftlerin vücut şeklini ve ağırlığını ayarlayarak her biri için özel omurga desteği sağlar. Uyku sırasında istem dışı hareketlerde vücudun hissedeceği rahatsızlığı azaltır veya önler.

Rahat bir uyku için cairfull uyku teknolojisi kullanılarak konforlu, nem düzenleme ve ekstra havalandırma sağlayan visco yatak modelleri arasında orta-sert veya yumuşak yatak seçenekleri bulunmaktadır. Yaysız yatak tercih edenler latalı baza ile daha sağlıklı bir uyku ve uzun yıllar kullanım elde edebilirler.

Kuştüyü Süngerli Yatak Modelleri

Yumuşak, orta-sert ve sert gibi farklı konfor seçenekleri bulunan kuştüyü süngerli yatak modellerimiz son derece yumuşaktırlar ve vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olurlar. Yazın serin, kışın sıcak tutarken vücudun nefes almasına izin verirler. Lüks ve rahat bir yatak takımı arıyorsanız kuştüyü yatak modellerimizi tercih edebilirsiniz. Kabarık bir bulut üzerinde uyuduğunuzu hissedebileceğiniz bu yataklar omurgayı destekler, kaliteli bir uyku için ihtiyacınız olabilecek donanımlara sahiptir.

Çift Taraflı Kullanılabilen Yatak Modelleri

Tek taraflı yatakların aksine çift taraflı yataklarda yatağın her iki tarafının da aynı sertlik seviyesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Tek taraflı olan modellerde bir yüzey üst derece konfor sağlarken, iki taraflı yatak modellerin iki tarafı dolgu ile çevrili bir yay sistemine sahiptir. Böylece yatağın her iki tarafı da uyumak için uygundur. Çift taraflı yataklar düzenli bir şekilde çevrilerek kullanıldığında daha uzun ömürlüdürler. Yatağa yüklenen yükü eşit şekilde dağıtan çift taraflı kalın ped ile çift pedli yataklarımız konforu üst seviyede hissedeceğiniz modellerdir.

Yaysız Yatak Modelleri

Yaylar yataklarda destek katmanı görevi görür ancak ihtiyaçlar söz konusu olduğunda yay sistemi olmadan da kaliteli ve konforlu bir yatak bulmak mümkün. Birçok modern yatak tasarımcıları yaylara ihtiyaç duymadan yaysız yatak modelleri tasarlamaktadır. Yatak üzerindeki ağırlığa uyum sağlayacak şekilde tasarlanan akıllı sünger özelliği kişiye özel destek sağlar. Yaysız yatak modelleri vücudu desteklerken aynı zamanda yumuşaklık hissi verir.

Yaylı Yatak Modelleri

Birbirinden farklı yay sistemleri ile donatılan yatak modelleri vücuda mükemmel destek sağlarlar. Dayanıklıdırlar. Tercih edilen uyku tercihi veya vücut ölçüsü ne olursa olsun herkes için uygun bir yaylı yatak modelimiz bulunmaktadır. Özellikle daha ağır veya sırt rahatsızlığı olanlar tarafından sıklıkla tercih edilen yaylı yataklar vücudun uyguladığı basıncı geri iterek vücudu desteklerler. Yorgunluğu alınmış çelik teller kullanılarak oluşturulan yay sisteminin dayanıklı yapısı ve çok sayıda yay sisteminin bir araya getirilmesiyle ortaya çıkan yaylı yatak teknolojileri her türden vücut tipi ve ihtiyacına uygun şekilde sünger, ped veya kumaşlar ile tasarlamamıza imkan tanımaktadır.

Ortopedik Yatak Modelleri

Eklemlere destek sağlaması amacıyla tasarlanan ortopedik yataklar, genellikle sırt problemleri yaşayanlar tarafından kullanılıyor. Sırt ağrısına çözüm bulmanın yanı sıra omurga ve diğer eklemlerin işlevine destek olan ortopedik yataklar, gece boyunca doğru duruşta uyumanıza yardımcı olurlar. Vücut kıvrımlarına göre şekil alan bu yatak modelleri vücut ağırlığını eşit olarak dağıtır ve baskı noktalarını rahatlatırlar. Yaşam alanlarında en uygun yatağı kullanabilmeniz için tasarladığımız tüm yatak modellerinde olduğu gibi ortopedik yatak modellerimiz anti alerjen ve anti bakteriyel kumaşlardan üretilmiştir. Yüzeyde toz birikmesine izin vermezler.

Sertliklerine Göre Yatak Modelleri

Yataklarda sertlik, üzerinde yatarken hissedilen hissi ifade eder. Yatağın yumuşak, orta sertlikte veya sert olması yatağın yapısı hakkında bilgi verir. Web sitemizde H2, H3, H4 ve H5 şeklinde ifade edilen yatak sertlik tiplerini inceleyerek aradığınız konforda yatağı kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanışlı şilte ölçeği aracımız aracılığıyla üzerinde uyuyacak kişinin vücut ölçülerine göre en iyi yatağın veya hangi yatak sertliğinin uygun olduğu hakkında bilgi alabileceksiniz.

Ultra Sert-Sert Yatak Modelleri

Yüksek seviyede vücuda destek sağlayan bu dayanıklı yataklar sırt ağrısı yaşayan kişiler veya sporcular tarafından tercih edilir. Ultra sert yatak modelleri ağır olanlar için uygundur. Hafif insanlar için sert bir yatak yeterli omurga desteğini sağlayamayabilir. Ayrıca yatak sertlikleri arasında yer alan ultra sert yataklar daha dayanıklı ve sarkmaya karşı daha dirençli modellerdir.

Orta Sert Yatak Modelleri

Orta sert yataklar en çok tercih edilen aralıktır. Konfor ve destek alanında dengeyi sağlayan bu modeller çoğu uyku pozisyonu için uygundur. Kronik sırt ağrısı gibi şikayetler için en iyi sertlik olduğu düşünülen orta sert yatak modelleri özellikle sırt üstü uyuyanlar için önerilmektedir.

Yumuşak Yatak Modelleri

Üstün konfor ve rahatlık arayanlar tarafından tercih edilen yumuşak yatak modelleri bulut üzerinde uyuyormuş hissi verir. Kucaklama gibi bir his veren yumuşak yataklar ağır insanlar için hareket sorunlarına neden olabileceğinden daha hafif kişilere önerilmektedir. Genellikle yan tarafına dönerek uyuyanlar veya omuz, kalça ve bel bölgesinde daha fazla konfora ihtiyaç duyanlar için idealdir.

Uyku Tercihine Göre En Rahat Yatak Modelleri

Uyku pozisyonu ile doğru yatak eşleştirildiğinde konfor ve sağlık bakımından ciddi fark oluşabilir. Her uyku pozisyonuna göre omurganın da farklı şekilde hizalandığı düşünüldüğünde yatak odasında uygun bir yatak seçmenin önemi oldukça büyüktür.

Karnı üzerinde uyuyanlardansanız orta veya sert bir yatak tercih etmek yumuşak bir yatağa göre daha doğru olabilir. Bunun nedeni yumuşak yataklar yüz üstü yatanlarda boynu rahatsız eden durumlara neden olabileceğidir.

Yan yatanlara genellikle yumuşak yataklar önerilir. Yan yatarken vücudun basınç noktaları daha küçük alanlarda yoğunlaşır. Yumuşak bir yatak omuzlar ve kalçalar gibi vücudun daha büyük kısımlarını dengede tutmaya yardımcı olur.

Sırt üstü uyuyanlar ise omurganın doğal hizasını dengeleyebilmek için orta sert veya sert bir yatak tercih ederler. Sırt üstü uyuyorsanız vücut ağırlığınızı hesaba katarak en doğru sertlikte yatağı kolaylıkla bulabileceksiniz.

Kaliteli Yataklarda Uygun Fiyatlar

Ortopedik, yaylı, yaysız, kuş tüyü veya yün gibi özellikleri bakımından birbirinden ayrılan yatak modelleri arasından seçim yapmak tamamen kişisel tercihlerinize, vücut ağırlığınıza ve uyku pozisyonlarınıza bağlı olacaktır. Sertlik, kumaş ve malzeme bakımından çok sayıda seçenek sunarak herkesin kendine uygun yatağı bulmasını sağlıyoruz. Kınık markalı çift veya tek kişilik yatak modelleri farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Kaliteli yatakları uygun fiyatlara satın alabileceğiniz mağazamız, konforlu, dayanıklı, uzun ömürlü ve sağlıklı yataklar, üzerinde uyuyacakların yatak odalarına yüksek uyku kalitesi vaat ediyor. Yatak modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz web sitemiz üzerinden ayrıca beğendiğiniz bir yatağı güvenli bir şekilde hemen satın alabileceğinizi belirtmek isteriz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.