Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tarz Özellikleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Yatak odası bireylerin uyumak,dinlenmek ve kişisel etkinlerin belirli bir kısmını gerçekleştiği, her evde en az bir tane bulunan odalardır.Geçmişte her evde bir tane olacak şekilde tasarlanan bu odalar,günümüzde birden fazla olarak tasarlanmaya başlanmıştır.Günümüzde bu terim, sadece ebeveyn odası olarak değil, çocuk ve misafir odalarını da kapsayan, bir kavram haline gelmektedir. Yatak odaları belli mobilyalarla dekore edilerek, daha kullanışlı hale getirilmektedir. Yatak odası mobilyaları; yatak, yatak başlıkları, makyaj masası, gardrop, şifonyer ve ayna gibi birbirinden şık parçalardan oluşmaktadır. Bununla birlikte birçok kültürde yer yatağı kullanımı da,oldukça yaygın olarak gözükmektedir. Yani yatak odası kavramı, her kültürde farklı bir karşılığa sahip olmaktadır.

Yatak Odası Takımı Modelleri

Yatak odaları, eve gelindiğinde günün yorgunluğunun atıldığı ve dinlenildiği alanlardır. Bununla birlikte kişiler, yatak odası takımı seçerken rahatlığının yanı sıra, şıklığıyla da göz önünde olan modeller arasında kendine uygun olanı seçerler. Yatak odası takımı modelleri seçerken ön planda olması gereken, bir nokta ise ihtiyaçlarınızı karşılayacak parçalar içermesidir.

Bazı yatak odası modelleri şunlardır;

Modern Yatak Odası Takımı

Modern yatak odası takımları, her yaştan ve kesimden insan tarafından oldukça tercih edilen ve kullanılan yatak odası mobilyaları arasındadır. Diğer modellere göre daha uygun fiyatlı olmasıyla da bilinen bu modeller şık tasarımlarıyla, bulunduğu ortamın havasını anında değiştirmektedir. Bu yatak odası modelleri,ergonomik yataklar,rahat koltuklar ve geniş gardroplara sahip olmasıyla bilinirler.Özellikle genç kesimin tercih ettiği, modern yatak odası takımlarına ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Bu sebeple,bu yatak odası takımları her geçen gün daha şık, farklı ve renkli şekillerde, her zevke göre tasarlanmaktadır.

Modern Ahşap Yatak Odası Takımı

Son zamanlarda, ev dekorasyonunda ahşap kullanımı oldukça artmakta ve durum yatak odası takımlarına da yansımaktadır. Ahşaplar yatak odası takımlarıyla, oldukça mükemmel bir uyum sağlamaktadır. Kendinden bazalı da olabilen bu ahşap yatak odası takımları her yaştaki kesime hitap etmektedir.Bu yatak odası takımları sadeliği ve aynı zamanda odaya kattığı sıcaklıkla oldukça tercih edilmektedir.

Avangart Yatak Odası Takımı

Yatak odaları, koskoca evde kişiler için en önemli ve özel alanlardan biridir. Görkemli ve ihtişamlı bir yatak odası isteyen kişiler için, en doğru tercih, avangart yatak odaları olacaktır. Bu yatak odası modellerinde kullanılan kumaşlar,desenler ve aksesuarlar oldukça ihtişamlı bununla birlikte, ilgi çekicidir. Bir saraydaki yatak odası tasarımlarını andıran bu modeller, kişilerin kendilerini özel hissetmelerini sağlayacaktır. Bu sebeple bu modeller, oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Avangart yatak odası takımlarında kullanılan renkler ve dokular oldukça mükemmel bir hissiyat vermektedir. Kaliteli olmaları bakımından da oldukça uzun bir kullanım sağlamaktadır. Bu avangart takımların, yatakları oldukça rahat, kullanılan gardropları ise sürgülü ve normal boyutlarda tasarlanmıştır. Sizlerde şık ve gösterişli yatak odası takımları istiyorsanız avangart yatak odası takımlarından satın alabilirsiniz.

Bazalı Yatak Odası Takımı

Bazalı yatak odası takımı modelleri kullanım alanı dar olan yerlerde ekstra depolama alanına sahip olmak isteyenler için oldukça doğru tercihlerdir. Günümüzde sıkça tercih edilen bu modeller kullanım kolaylığının yani sıra şık ve spor görüntüleriyle de oldukça ilgi çekmektedir.

Beyaz Yatak Odası Takımı

Beyaz renk yaşam alanlarına asil aynı zamanda soft bir görüntü katmaktadır. Özellikle yatak odalarında huzurlu bir uyku çekmek için oldukça tercih edilen modeller arasındadır. Beyaz yatak odası modelleri birçok fayda sağlamaktadır. Beyaz yatak odası takımları dinginlik vermenin yanı sıra dinlendiren aynı zamanda gece rahat bir uyku çekmeye yarayan özel tasarımlardır.

Bu sebeple farklı ve özel tasarımlara sahip olan bu modeller kullanıldığı alanlara kattıkları genişlik,ferahlık ve rahatlama hissi ile oldukça sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Yatak Odası Takımı

İnsanlar günün yorgunluğunu atmak için eve geldiklerinde hemen dinlenmek isterler. Yatak odaları ise dinlenmek ve günün yorgunluğunu atmak için şüphesiz en doğru alanlardan biridir. Fakat bu noktada yatak odası takımlarının da rolü oldukça büyüktür. Dinlenme,stres atma gibi durumlar dışında giyinme bakım yapma gibi birçok durumda bu özel alanda gerçekleşmektedir. Bu yüzden, kullanılan mobilyalarda önemli rol oynamaktadır.

Depolama alanı birçok ihtiyacı ve beklentiyi karşılamak adına tasarlanmış olan yatak odası takımları farklı malzeme,doku,renk ve türde birden çok seçenekleriyle her zevke ve tarza hitap etmektedir.Tüm bunların yanı sıra dayanıklılık ve kalite bir yatak odası takımında olmazsa olmaz aranan özellikler arasındadır.

Karyola, baza, şifonyer, gardrop, komodin gibi ana malzemenin oluşturduğu yatak odası takımları nı alırken birçok unsurda göz önünde bulundurulmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre tercih etmeniz gereken yatak odası takımları günümüzde her zevke ve tarza uygun birçok modelle karşımıza çıkmaktadır.

Yatak Odası Takımı Fiyatları

Yatak odası takımı fiyatları estetik ve kullanım alanı işlevselliği sağlamasının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir. Her bütçeye ve zevke uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bu takımlar oldukça şık tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır.

Kaliteli ve sağlam malzemelerle yapılmış her yatak odası takımı uzun ömürlü ve dayanıklı olması sebebiyle yatırdığınız paranın sonuna kadar hakkını verecektir. Yatak odası takımları fiyatları belirlenirken kullanılan malzeme, aksesuar ve işçiliğine göre fiyat farklılıkları gösterebilmektedir. Burada yapılması gereken kalite ve uygun fiyatı birarada bulabilmek ve bunu evlerinize taşıyabilmektir.

2024 En Çok Tercih Edilen Yatak Odası Takımları

Yatak odaları, günün stresini ve yorgunluğunu atmanın yanı sıra giyinme, makyaj gibi birçok amaçla kullanılan özel alanlardır.Bu alanlarda kullanılan,yatak odası takımlarıda büyük önem taşımaktadır. Öncelikli olarak seçilen takım,sizin zevkinizi ve tarzınızı yansıtmasıyla birlikte kullanım kolaylığı ve uzun ömürlü olmalıdır ki, verilen paranın hakkını verebilsin. Birçok farklı model ve tarzda yatak odası takımı bulunmaktadır. Fakat son dönemlerde, belli başlı yatak odası takımları oldukça tercih edilmektedir.

Modern Yatak Odası Takımları

Bu yatak odası takımları, günümüzde her yaştan ve zevkten insana hitap eden bununla birlikte oldukça tercih edilen takımlar arasındadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri, diğer yatak odası takımlarına göre daha uygun fiyatlı olabilmeleridir. Çünkü günümüzde, şıklıkla birlikte uygun fiyat birarada görülebilen bir durum değildir. Aynı zamanda içerisinde barındırdığı rahat yataklar ve büyük gardıroplarda, tercih edilmelerinde büyük rol oynamaktadır.

2024'te en çok tercih edilen bir diğer yatak odası takımı ise;

Bazalı Yatak Odası Takımları

Bazalı yatak odası takımları, günümüzde en çok ihtiyaç duyulan mobilyalar arasındadır. Bunun en bilindik sebebiyse, küçük evlerde konforlu kullanım alanları oluşturmaktadır. Bu yatak odası takımları, içlerinde bulundurdukları, saklama alanı bulunan yataklar ile dışarıda kalan daha az yada hiç kullanılmayan eşyaların, ortadan kaldırılması için oldukça pratik ve doğru saklama alanlarıdır. Bu yataklar sayesinde, dar yaşam alanlarında, geniş kullanım alanları yaratılmaktadır.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.