Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ayak Özellikleri

Renk Özellikeri

Fonksiyon Özellikleri - 1

Tarz Özellikleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
10.000,00 TL
5.200,00 TL
8.000,00 TL
2.400,00 TL
10.000,00 TL
Bu kategoride toplam 26 ürün listeleniyor.

Portmanto, Dolap Modelleri ve Fiyatları

Evlerin derli toplu görünmesinde önemli bir role sahip mobilyalardan portmanto ve dolaplar birbirinden farklı şekil, tarz, renk ve boyutları ile Kınık Mobilya online mağazamızdan beğeninize sunuluyor. Her ne kadar kullanıldıkları alan ve kullanım amaçları farklılık gösterse de her iki mobilya da depolama bakımından oldukça işlevseldirler.

Kınık Mobilya mağazamızda yer verdiğimiz portmanto ve dolap modelleri öylesine çeşitlidir ki hem bütçenize hem de alanın boyutuna göre değişen seçenekleri ile ihtiyacınızı karşılayacak bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Tasarımları ile Dikkat Çeken Portmanto Modelleri

Evlerin antre veya koridor gibi giriş alanlarında kullanılan portmantolarda modellerimiz kapaklı, aynalı, çekmeceli ve raflı gibi çeşitli tasarım fikirleri ile donatılmıştır. Hem kapladıkları alan hem de sundukları kullanım kolaylıkları bakımından farklı tasarımları ile dikkat çeken portmanto modelleri fiyatları bakımından da çeşitlilik gösteriyor.

Evin girişinden şık bir salona geçişi sağlayan portmanto modellerimiz olduğu gibi minimal portmanto modellerimizi tercih ederek ortama bohem bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her biri kendi stiline uygun şekilde tasarlanmış ve detaylandırılmış olan modellerimiz arasında evinizin ihtiyacına uygun olanı kolaylıkla bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Şık ve Kullanışlı Portmanto Modelleri

Her biri işlevsel özellikler ile donatılmış şık ve kullanışlı portmanto modellerimiz arasında aynalı, dar girişler için fonksiyonel ve geniş antreler için bölümlere ayrılmış geniş dolap içine sahip modeller bulunmaktadır.

Portmanto modellerimiz arasında yalnızca kullanım amacına yönelik minimal bir şekilde tasarlanan modeller olduğu gibi lüks salonların girişinde çeşitli aksesuarları sergilemek için arka plan oluşturacak özelliklere sahip şık bir görünüm sunan portmanto modellerimizin yer aldığı online mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Portmanto Modellerinde Öne Çıkan Özellikler

Birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilen portmanto modellerimiz oldukça sağlamdırlar. Direkt güneş ışığından koruyarak ve nemli bezle silerek daha uzun kullanım ömrüne sahip olabilirler. Askılık ve ayakkabı dolabı gibi birden fazla işlevi yerine getiren portmantolar boy aynası ile tamamlanarak daha şık ve kullanışlı hale getirilmiştir.

Ayakkabılık bölümü kapaklı modellerimizin bazıları çekmece, bazıları ise raf ile detaylandırılmıştır. Neredeyse tüm portmanto modellerimiz aynalı olarak tasarlanmıştır. Ayna boyutları bazen tüm portmantoyu kaplayabildiği gibi yalnızca boy aynası veya makyaj aynası olacak şekilde tasarlanabiliyor. Tercihiniz hangi portmanto modelinden yana olursa olsun şık ve kullanışlı mobilyalar için Kınık markası olarak 2 yıl garanti hizmeti sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Kurulumu ve Bakımı Kolay Portmanto Modelleri

Kınık Mobilya online mağazamızdan satın alacağınız bir portmanto modelini araçlarımız ile adresinize kadar getiriyor, isterseniz kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Doğru şekilde bakımı yapıldığında uzun süreli kullanım ömrü sağlayacak modellerimizin bakımı oldukça kolaydır. Portmantoların temizliğini nemli bir bez kullanarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda mobilyaların sıcak yüzeyler veya su ile uzun süreli temasta bulunmaması gerekir. Ayrıca direkt güneş ışığı mobilyanın yüzeyine zarar vereceğinden temas etmesi önerilmemektedir.

En Güzel Portmanto Modelleri Kınık Mobilya’da

Evin dekorasyonuna önemli ölçüde katkı sağlayan portmantolarda en güzel ve kaliteli modeller Kınık Mobilya mağazamızda sizleri bekliyor. Tasarım özellikleri göz önüne alındığında antrenize adeta bir karakter kazandıracak mobilyalar tarzınıza uyumlu olsun diye farklı stillerde tasarlanmıştır. Online mağazamızda ayakkabılıklı, aynalı, çekmeceli, askılıklı veya raflı olmak üzere çeşitli tasarım özelliklerine sahip modellerden farklı renkleri ve geleneksel, modern ve İskandinav gibi tarzları bir arada bulabileceksiniz.

Modern Portmanto Modelleri

Minimal tasarımların sıklıkla tercih edildiği portmanto modellerinde daha çok bohem tarzın hakim olduğunu söylemek mümkün. Ayrıca bir kısmı raflar ile açık bir kısmı ise kapaklı olarak tasarlanmış portmanto modelleri adeta modern stile gönderme yapıyor. Yalnızca askılık ve raftan oluşan modeller ise hem sağlam hem de kullanışlı ve uygun fiyatlı olmaları bakımından tercih sebebidir.

Büyük Portmanto Modelleri

Geniş koridorlar için büyük portmanto modeli arıyorsanız iki kapılı, dört kapılı, altı kapılı gibi birbirinden farklı ebatlarda seçeneğinizin olduğunu söylemek mümkün. Hem çekmece hem de ayna, dolap ve askılık gibi işlevlerin aynı portmantoda birleştiği modeller geniş alanlar için sıklıkla tercih edilen modellerdir.

Dar Girişler için Portmanto Modelleri

Modern çizgileri taşıyan portmanto modelleri raflı ve askılıklı olabildiği gibi yalnızca çekmece ve askılıktan oluşabilmektedir. Dar girişler için tasarladığımız tüm portmanto modelleri uzun metal gövdesi sayesinde oldukça kullanışlıdırlar. Profillerin mat siyah fırınlanmış boya ile kaplandığı bu modeller her tarz ev dekorasyonu ile uyum sağlayacaktır.

Aynalı Portmanto Modelleri

Portmanto modellerinde en çok tercih edilen özellik aynadır. Bu nedenle kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermesi için aynalı portmantolar konusunda oldukça zengin bir koleksiyona sahibiz. Duvara monte edilen modellerin yanı sıra metal profil gövde ile ayaklı portmantolar dahil pek çok portmanto modelimizde ayna özelliğine yer verdik. Özellikle İnci Portmanto modelimiz en çok ayna detayına sahip olması ile dikkat çekiyor. Lilyum Portmanto, Lotus Portmanto, Mercan Portmanto ve Nilüfer Portmanto gibi modellerimiz ise boy aynası ile tasarlanmıştır.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Dolap Modelleri

Dayanıklılık ve uzun ömürlülük, yeni bir mobilya satın alınırken tüketiciler tarafından dikkate alınması gereken temel kriterlerdendir. Diğer tüm mobilyalarda olduğu gibi dolap modellerinde de kalite ve uzun ömürlülük prensibini bir motto haline getiren Kınık Mobilya, zamanla eskiyen değil; zamanla zevk veren ürünler sunmaktan mutluluk duyar. Evinize keyif alacağınız bir atmosfer kazandıracak dolap modelleri için ürün seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Hemen her odada kullanılabilecek mobilyalardan birisi olan dolaplar, çok amaçlı işlevleri ile evlerin adeta vazgeçilmez dekoratif unsurlarından birisi konumundadır. Hem günlük olarak sık kullanılan eşyaları depolayabilen hem de odanıza ayna gibi fonksiyonlarıyla görsel bir çekicilik kazandırabilir. Çekmeceli dolap modelleri, sürgülü dolap modelleri, aynalı dolap modelleri ve diğer modeller için ürün listemize göz atabilirsiniz.

Yatak Odası için Elbise Dolap Modelleri

Yatak odalarında en çok gereksinim duyulabilecek mobilyalardan birisi olan elbise dolapları, odanızda giyinmeyi daha zevkli hale getirecek fonksiyonel özelliklerle donatılmıştır. Çeşitli elbise, kıyafet, takım, pantolon, kemer ve aksesuar gibi ürünlerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz mobilya ayrıcalığı tanıyan modellere de Kınık Mobilya farklıyla ulaşabilirsiniz.

Güçlü ve Özgün Tasarımları ile Kınık Mobilya Dolap Modelleri

Birbirinden şık mobilyalarla, stil sahibi kullanıcıları beğenisini toplayan Kınık Mobilya, başka yerde bulamayacağınız mobilya tasarımlarına yer veriyor. Aynalı dolap modelleri, 2 kapılı, 3 kapılı, 4 kapılı ve 6 kapılı dolap modelleri, ahşap dolap modelleri, modern dolap modelleri, yatak odaları ve misafir odaları için dolap modelleri gibi ürün seçenekleriyle tüm mobilya ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyor.

Aynalı Dolap Modelleri

Evi geniş gösteren ve içerdiği tasarımlarla bulunduğu mekana canlılık kazandıran aynalar, dolaplarda da en çok aranan özelliklerden birisidir. Aynalı dolap modelleri, hemen her mobilya ile uyumlu yapısı ve işlevselliği ile her yaştan ve cinsten kullanıcı için en önemli alternatiflerden birisi olarak değerlendiriliyor. Aynalı dolap fiyatları ve ürünlere ait ebat bilgileri ve açıklamalar için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

2 Kapılı, 3 Kapılı, 4 Kapılı ve 6 Kapılı Dolap Modelleri

Evinizde ihtiyaç duyduğunuz dolabı konumlandıracağınız alanın boyutsal özellikleri, depolama gereksiniminiz, bütçeniz ve diğer mobilyalarla uyumluluk; dolaplarda dikkate almanız gereken ve kapı sayısını belirleyen faktörlerin başında gelmektedir. Genellikle yatak odalarında 4 veya 6 kapılı dolaplar tercih edilirken, dar odalarda, misafir odalarında, oturma odalarında, gömme tür duvar tiplerinde ve farklı birçok alanda 2 veya 3 kapılı dolaplar tercih edilmektedir.

Alandan Tasarruf Sağlayan Sürgülü Dolap Modelleri

Sürgülü dolap modellerinde kullanıcıların göz önüne aldığı özelliklerden birisi keyif duyacağı bir tasarımla, etkin bir depolama özelliği sunmasıdır. Diğer mobilyalarda olduğu gibi fonksiyonel kullanım ile de birçok seçenek arasından sürgülü dolap modellerinden istenilen tercih edilebilir. Aynı modellere olan talebin artması, tasarımcıların sürgülü dolaplarda farklı ebat ve tasarım özelliklerine sahip dolap modellerinin ortaya çıkmasını sağladı. Artık hemen her oda tipi ve dekoratif seçenek arasından evinize uygun olanı seçebilirsiniz. En uygun sürgülü dolap fiyatları ile müşterilerine hizmet veren Kınık Mobilya, aynı zamanda taksitli ödeme avantajıyla yeni evlenecek çiftlere ve evini yenileyecek olanlara imkan sunuyor.

Dolap Modellerinde Kolay Kurulum ve Kullanım Avantajı

Kınık Mobilya olarak yalnızca kaliteli mobilyalar ve üstün tasarıma sahip ürünler sunmuyor, kolay kurulum sağlayan ergonomik ürünlerle sektörün öncülerinden birisi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimiz, kendi imkanları ile kolaylıkla ürünlerin montajını gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra Trakya Bölgesi’ne ücretsiz nakliyat ve kurulum hizmeti sunmaktayız.

Avantajlı Fiyatlara Sahip Portmanto Modelleri

Evinize yeni bir mobilya satın almak için avantajlı fiyat tekliflerini değerlendirerek bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Portmanto modellerinde uygun fiyatlar, bol seçenek, geniş ebat aralığı, taksitli alışveriş imkanı ve Trakya Bölgesi’ne ücretsiz nakliyat ve kurulum hizmetiyle müşterilerimizin yanındayız.

Portmanto modelleri başta olmak üzere aynalı kapaklı portmanto modelleri ve kapaksız portmanto modelleri ilgi çeken diğer ürünlerdendir. Yaşam alanınızı zevkinize göre dekore edebileceğiniz portmanto modelleri ile hem işlevsel bir mobilyaya, hem de evinizin görsel yönünü kendine has bir karakteriyle yansıtacağınız modellere Kınık Mobilya web mağazasından ulaşabilirsiniz.

En Uygun Dolap Modelleri ve Fiyatları

Evinizin hemen her bölümünde yer verebileceğiniz dolap modelleri, geniş bir fiyat skalası ile her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Dolap fiyatları, modellere ait teknik özellikler, ebatlar ve diğer bilgiler için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Sektörün en rekabetçi dolap modelleri fiyatlarıyla geniş bir kullanıcı kitlesine sahip Kınık Mobilya’nın, evlerinize renk katacak modellerine güvenle sahip olabilirsiniz.

İletişim
  •  Merkez: Muhittin Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No:11
  • (Eski Salı Pazarı Girişi)  Çorlu/ TEKİRDAĞ
  •  Şube: Omurtak caddesi İstanbul Kısmı (Reyap Hastahanesi yanı) Çorlu / TEKİRDAĞ
  •  0 282 651 92 32
  •  GSM: 0541 651 92 31 / 32
  • info@kinikmobilya.com
  • BİZİ TAKİP EDİN!
  •  
Copyright © 2022 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.