Oturma Odalarınız İçin Tercih Edebileceğiniz Köşe Takımları

Oturma odaları, bir evin en sık kullanılan alanıdır. Günün çoğunluğunu geçirdiğiniz küçük oturma odalarında, köşe koltuk takımları daha geniş ve ferah bir kullanım alanı sağlar. Küçük alanlara sahip evler, minik birkaç dekorasyon fikirleriyle şık ve estetik bir görüntü kazandırabilirsiniz. Küçük oturma odalarında köşe koltuk takımlarına yer vererek, kolay yoldan modern bir havaya sahip olabilirsiniz.

Oturma Odalarınız İçin Tercih Edebileceğiniz Köşe Takımları

Oturma odası dekorasyonu denildiğinde, köşe takımları her tarza hitap edecek çeşitlilikte, farklı modellerle karşınıza çıkıyor. Oturma alanının daha konforlu hale gelmesi için tercih edebileceğiniz L koltuklar, alan tasarrufu ile eşyaların size daha fazla yük olmasına da engel oluyor. Az yer kaplaması, farklı dekoratif ürünleri küçük oturma odanızda dilediğiniz şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor.

Modern Bir Görüntü İçin Köşe Koltuklar

Oturma odaları, her eve göre ölçüleri farklılık gösterebilen genellikle ailecek ortak vakitlerin yoğun geçtiği alanlardır. Hem misafirlerinizi ağırladığınız, hem de günün yarısından fazlasını geçirdiğiniz oturma odasına ölçülerine uygun olan mobilyalar tercih etmelisiniz. Şık bir mobilya ile alandan tasarruf etmenin en doğru yolu, küçük odalarda köşe koltuk kullanmaktır.

Dar alanlar için L koltuklar, estetik duruş sağlarken alanı doğru kullanmanızı da sağlar. Öyle ki, her zevke uygun köşe takımları arasında spor ve klasik modellere rastlamak mümkündür. Hatta salonunuza da daha gösterişli bir köşe takımı alabilir, özel misafirlerinizi içiniz rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Açılır Köşe Takımları

Köşe takımlarının sağladığı bir diğer avantaj ise, açılır kapanır olabilmesidir. Otantik bir köşe takımını gece olduğunda yatak haline getirebilir, farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Küçük oturma odanıza seçtiğiniz köşe takımın açılarak yatak olabildiğinden emin olmalısınız. Bu sayede gündüz koltuk olarak kullandığınız L koltuğunuzda, gece olduğunda misafirlerinizi çok rahat bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Ayrıca akşam eve geldiğinizde ve direkt uzandığınızda dinlenme hissini gerçekten yaşayabileceğiniz rahatlıkta köşe takımları seçmenizde fayda vardır. Bir köşe koltukta ilk aradığınız kriter, rahat oturma alanı ve sağladığı konfor olmalıdır. Bununla birlikte ergonomik köşe koltukları sayesinde çok küçük olan oturma odalarınızı verimli şekilde kullanabilirsiniz.

Modaya Uygun Şık Köşe Takımları

Köşe koltuk satın alırken bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta, odanız küçük olduğun için modaya uygun ve modern köşe takımları arasından seçim yapmaktır. Farklı renk parçalarla hoş bir stil oluşturmaya müsait sade köşe takımları sayesinde, dilediğiniz zaman oturma odanızın tarzını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Koyu renk köşe takımlarını tercih etmeniz, tarzınızın kısıtlanmasına sebep olacaktır. Ufak dekorasyon oyunlarıyla odanın havasını tamamen değiştirebilmek, açık renk köşe koltuk takımlarıyla mümkündür. Evinizde dekorasyon değişimi yapmak istediğiniz an, kılıfları çıkarılarak değiştirilebilme kolaylığı sunan köşe takımları imdadınıza yetişecektir. Bu yüzden modern ve daha işlevsel köşe takımları arasından tarzınıza en uygun modeli seçmelisiniz.

Küçük oturma odalarının modası hiç geçmeyen mobilya çeşidi olan köşe takımları, dar alanlardan kullanabileceğiniz alan miktarını arttırarak daha ferah hareket edebilme imkânı sunar. Rahatça dinlenebileceğiniz ve güzel vakit geçirebileceğiniz köşe takımlarını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Kaliteli Köşe Takımları

Köşe takımı satın alırken sadece tarzına ve modeline bakarak karar vermek doğru değildir. Tüm vaktinizi üzerinde geçireceğiniz köşe takımını seçerken sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen köşe takımlarına yönelmek gerekir. İlk etapta, oturma odanızın ölçülerine uyum sağlayabilecek köşe takımlarına göz gezdirmelisiniz.

Sonrasında en dayanıklı üretime sahip, nitelikli malzemeleri  olan koltuk takımları önceliğiniz olmalıdır. Evinize aldığınız tüm mobilyalar arasında en sık kullanılacak olan köşe takımlarının kalitesi de çok önemlidir.

Çok Yönü Köşe Takımları

Oturma odanız küçük olduğu için köşe koltuklara yöneldiğini unutmamalısınız. Alanın dar olması, eşyaları eve sığdırmayı zorlaştırdığından satın aldığınız köşe takımlarının işlevsel olması önemlidir. Son dönemin modası yatak olabilen ve sandıklı köşe takımı modelleri, hem bir oda hem de fazla eşyalarınızı depolayabileceğiniz alanlar sunarak hayatınızın kolaylaşmasını sağlıyor.

Kırlentler, minderli ve rahatlığını ön plana taşıyabilecek niteliklere sahip köşe koltuk takımını kendi tarzınıza ve evinizin dekorasyon bütünlüğüne uygun şekilde seçebilirsiniz. Köşe koltuk takımlarının modern havası, spor bir konsept oluşturmak istediğinizde çok doğru bir seçim olarak karşınıza çıkar. Ayrıca köşe koltuk takımlarınızın renklerine uygun masa sandalye ve puflarla stilinizi tamamlayabilir, çok şık ve ferah bir oturma odasına hemen sahip olabilirsiniz.

En Şık Köşe Takımları İçin Kınık Mobilya

Kınık Mobilya’da küçük oturma odalarına uyumlu ölçülerde, dilediğiniz renkte ve modelde köşe takımları sizleri bekliyor. Kınık Mobilya, kaliteli ürünleri sayesinde yıllardır mobilya sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alır. Daha sıcak bir yuvaya sahip olabilmeniz için, dilediğiniz mobilya için gerekli ölçüleri bize belirtmeniz yeterlidir.

İstenilen ölçülerde, üst düzey özen gösterilerek üretilen tüm mobilyalarımız evlerinize modern bir hava katmak için hazırlanıyor. Kınık Mobilya, kaliteli hizmet ve kolay alışverişin tek adresidir. Geniş ürün yelpazesine sahip Kınık Mobilya web sitemizi ziyaret ederek, tüm mobilya ihtiyacınızı karşılayabilecek ürün çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kınık Mobilya, müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren, 2006 yılından beri ürün kalitesinden asla taviz vermeden hizmet vermeye devam eden profesyonel bir firmadır. Her tarza uygun, kendi stilinizi ve ev dekorasyonunuzu oluşturabileceğiniz mobilya çeşitlerine bütçenize uygun fiyat aralıklarında hemen sahip olabilirsiniz.

Kınık Mobilya, belirttiğiniz ölçülere uygun özel mobilya üretimi yaparken standart boyutlara sahip mobilyaları tercih ederek de evinize şıklık kazandırabilirsiniz. Köşe takımları, masa sandalye, yatak odası, oturma odası gibi tüm mobilya ihtiyacınız için Kınık Mobilya’ya uğramadan karar vermeyin. Kınık Mobilya, mobilya konusunda hep en iyi hizmeti sizlere sunar.

3.10.2022

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.