Masif Ne Demek? Masif Ahşap Mobilya Kullanımı

Ev içerisinde mobilya seçimlerinde kullanılan malzemelerin türü oldukça büyük önem taşımaktadır. Son dönemde masif malzeme ile üretilen ahşap mobilyalar daha uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Geliştirilen ürün teknolojisi ile beraber mobilyaların kullanım süreleri de artmaktadır. Ahşap mobilya tasarımlarında masif malzeme tercih edilmektedir.

Masif Ne Demek? Masif Ahşap Mobilya Kullanımı

Masif ahşabın özelliklerini öğrenen müşteriler çoğunlukla bu malzeme ile tasarlanan mobilyaları satın almaktadır. Firmamız Kınık Mobilya en kaliteli ve birinci sınıf masif malzeme kullanarak ahşap mobilyalar tasarlamaktadır. Ağaç kesiminden sonra ham tomruğun biçilmesi sonucunda oluşan malzemeye masif malzeme denilmektedir. Bu malzemeyi tercih ediyorsanız mobilyalarınız çok daha uzun süreli kullanım sağlayacaktır.

Tasarlanan ahşap mobilya kalitesi tamamen en dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Masif ahşap malzemeler mobilya sektörünün öncü parçaları yerine geçmektedir. Üstelik yemek masalarına ve sandalyelerinde de bu malzeme tercih edilmektedir. Firmamız Kınık Mobilya masif malzeme ile üretilen mobilyalar üzerinden ürün çeşitliliği sağlamaktadır.

Masif Malzeme Kalitesi İle Mobilya Satın Alma

Masif malzeme kalitesi özellikle ev için tasarlanan mobilyalarda sıkça görülmektedir. Masif ahşap mobilyanızı kullanırken daha sağlam ve dayanıklı mobilyalar elde edebilirsiniz. Uzun ömürlü ürün kalitesi sayesinde yıllar boyunca eskimeden aynı hali ile ahşap mobilya kullanımı devam etmektedir. Masif ahşap mobilyalar Kınık Mobilya kalitesinde üretilmektedir.

Ürün portföyümüz oldukça geniştir. Her ölçüde ve farklı tarz modelde ürün yelpazesini müşterimize sunmaktayız. Zamanın ötesinde hazırlanan mobilya tasarımları ile birbirinden kaliteli ürünler satışa çıkarılmaktadır. Ahşap bulunduğu her mobilya tarzı ile görenlerin dikkatini çekmektedir. Tamamen doğal olan bu mobilya takımları masif ahşap malzemenin kurutulması sonucunda daha kaliteli hale gelmektedir.

Firmamız ahşap malzemeleri en iyi şekilde harmanlayarak ürün yelpazesi içerisine koymaktadır. Ev dekorasyonunda masif ahşap yeniliklere yer vermek isteyenler için birbirinden kaliteli ahşap malzeme sitemizde yer almaktadır. Ürünlerimizin tamamı tercih edilen ahşap ürün kalitesinde hazırlanmaktadır. Tomruktan biçilerek elde edilen bu malzeme yıllar boyunca kullanıma devam etmektedir.

Masif Malzeme Kullanımı İle Dayanıklı Mobilyalar

Masif ahşap tamamen doğal ve kaliteli olacak şekilde mobilya grupları sunmaktadır. Ağaç kesildikten sonra ham hali ile malzemenin biçilmesi sonucunda masif malzeme ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde daha dayanıklı ve tutucu mobilyalar üretilmektedir.

Bir ahşap türü olarak bilinen masif malzeme sayesinde ürünler çok daha dayanıklı ve kalitelidir. Aynı zamanda model bakımından da zengin ürün çeşitliliğine sahip firmamız Kınık Mobilya her evin ihtiyacını karşılamaktadır. Yeniliklere göre tasarlanan ahşap malzeme ve mobilya takımları yıllarca kullanılmaktadır.

Masa ve Sandalye Gruplarında Masif Malzeme Kullanımı

Ev içerisinde kullanım için tasarlanan masa ve sandalye takımlarında masif ahşap kullanımı son zamanların en dayanıklı ürünlerinden biridir. Ağacın ham maddesinin biçilmesi sonucunda oluşturulan bu malzeme sayesinde 200 yıl kadar dayanıklı ürünler ortaya çıkmaktadır.

Tercih edilen ürün kalitesinde masif ahşap daha modern görünüm sunan mobilyalar da ortaya çıkartmaktadır. Masa ve sandalye oturma gruplarında kullanılan masif ahşap hem kaliteli hem de eşsiz bir görünüme sahiptir. Güncel ürün çeşitliliği de firmamız Kınık Mobilya içerisinde yer almaktadır.

Dayanıklılığı Yüksek Şekilde Tasarlanan Masif Mobilyalar

Dayanıklılığı yüksek şekilde tasarlanan masif mobilyalar günümüzde çok fazla kişinin tercih ettiği ürünlerden biridir. Herhangi bir kaplama yapılmadan ham bir şekilde tasarlanan bu mobilyalar yıllarca kullanılmaya devam etmektedir. Tamamı dayanıklı olan bu mobilya takımları ev içerisinde de muhteşem bir görünüme sahiptir.

Ürün kalitesi tamamen birinci sınıf malzemeden oluşmaktadır. Dolgu malzemesi ya da kaplama malzemesi kullanılmadan tasarlanan bu ürünlerin dayanıklılık oranları da oldukça yüksektir. Kınık Mobilya olarak dayanıklılık testlerini geçmiş ürünler sunmaktayız.

Üretimi Birinci Sınıf Malzemelerden Olan Mobilya Takımları

Üretimi birinci sınıf malzemeden olan mobilya takımları ile ev içerisinde mükemmel bir mobilya uyumu yakalanmaktadır. Tüm mobilya takımları tarzı ile görenlerin dikkatini çekmektedir. Ürün portföyünün geniş olduğu Kınık Mobilya firmamız her tarza uyum sağlayacak ürünler sunmaktadır.

Suni ahşap türlerinin yanı sıra çok daha doğal malzemelerden yeni mobilya tasarımları hazırlanmaktadır. Birinci sınıf malzeme kullanımı bu mobilyaların 200 yıl kadar ömrünü uzatmaktadır. Doğal ağaç liflerinden meydana gelen üretim aşamalarında dayanıklılık en üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Ev İçi Dekorasyon Ürünlerinde Tercih Edilen Masif Mobilyalar

Ev içi dekorasyon ürünlerinde kaliteli malzeme kullanımı ürünün dayanıklılık sürecini de etkilemektedir. Çok fazla müşterinin tercih ettiği masif malzeme ahşap mobilya takımları hem estetik görünüm kazandırmakta hem de daha kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

İçi doldurulmamış ham maddeden tasarlanan masif mobilyalar ısıya karşı da dayanıklıdır. Aynı şekilde hiçbir dolgu ya da yapıştırma maddeleri de kullanılmaz. Bu sayede ürün dayanıklılığı en üst seviyeye çıkarılmaktadır. Ev içerisinde yer alan tüm dekorasyon ürünlerinde masif mobilyalar ön plana çıkmaktadır.

Ahşap Malzemelerden Tasarlanan Mobilya Takımları

Ahşap malzemeden tasarlanan mobilya takımlarında trend olan pek çok model bulunmaktadır. Bu malzemeler kalitesi ile herkesin en çok tercih ettiği ürünler olarak bilinmektedir. Yenilikleri takip eden kişiler için son zamanların beğeni toplayan mobilya malzemelerinden biri masif ürünlerdir.

Ahşap malzeme kalitesi sayesinde mobilyalar tarzı ve kullanım alanı ile kişileri etkilemeye devam etmektedir. Ağaç kütüğünün doğal ve ham hali ile tasarlanan bu mobilyalar diğer yapıştırıcı ürünlere kıyasla çok daha dayanıklı ve tarzı ile etkileyici ürünlerden oluşmaktadır.

Tamamen Doğal ve Kaliteli Malzemeler İle Masif Mobilyalar

Tamamen doğal ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Kınık Mobilya ürün çeşitleri doğru üretim teknikleri kullanılarak tasarlanmaktadır. Ürünlerin her birinde dayanıklılık üst seviyeye çıkarılmaktadır. Yenilikleri takip eden kişiler için masif ahşap mobilya kalitesi de üst seviyededir.

Doğal malzemelerden tasarlanan bu ürünler ısı ya da suya karşı da dayanıklılık göstermektedir. Çevre dostu olan bu mobilyalar kimyasal hiçbir malzeme içermemektedir. Bu sayede kullanım alanları çok daha geniş şekilde ayarlanmaktadır. Ürünler doğru kurutma teknikleri ile kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Masif Ahşabın Kullanım Avantajları Nelerdir?

Masif ahşabın kullanım avantajlarının başında uzun yıllar eskimeden dayanıklı bir şekilde kullanılması ilk sırada yer almaktadır. Aynı zamanda ürün yapımında kullanılan malzemelerin hiçbirinde kimyasal madde bulunmamaktadır. Tamamen doğal üretim aşamaları ile beraber masif mobilya kalitesi ortaya çıkarılmaktadır.

Kınık Mobilya olarak farklı ürün çeşitleri sunmaktayız. Ürünleri incelemek ve sipariş vermek isteyen kişiler sitemizde yer alan ürün yelpazesine göz atmaktadır. Yıllar boyunca eskimeden kullanılan masif ahşap mobilya çeşitleri ile beraber kullanım avantajları da artış göstermektedir.

Masif Ahşabın Kullanım Alanları Nelerdir?

Masif ahşabın kullanım alanları hem ev içi hem de ofis içi mobilyaların tamamını kapsamaktadır. Ürün kalitesi yüksek olan masif malzeme, mobilya üretiminde de ilk sırada yer almaktadır. Masif ahşap mobilyalar tarzı ile ev içerisinde modern ve bohem bir görünüm kazandırmaktadır.

Ürünlerin tamamı göze hitap eden ve farklılık sunan ürünlerden oluşmaktadır. Son zamanların en kaliteli ürün seçenekleri de Kınık Mobilya adresimizde yer almaktadır. Kullanım alanları geniş olan mobilya takımlarımızda doğallık ön plana çıkmaktadır. Ev içerisinde ve bahçe mobilyalarında da masif ahşap malzeme kullanılarak farklı oturma grupları ve masalar tasarlanmaktadır.

12.5.2023

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.