Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tarz Özellikleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Köşe takımları yaşam alanlarında, konforlu bir dinlenme ve misafirleri ağırlamak adına üretilen takımlara denmektedir. Tasarımı itibariyle l şeklinde olan bu koltuklar,l koltuk takımı olarak da anılmaktadır. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen bu köşe takımları, temel olarak yerden tasarruf etmek amacıyla tasarlanmıştır. Aynı zamanda birden fazla işlevi bulunan bu köşe takımları,yaşam alanlarına oldukça şık bir hava katmaktadır.

Kişiler için ev ortamındaki konfor oldukça önemli bir yere sahiptir.Oturma odalarında köşe koltuk seçmek,alandan tasarruf yapmanın yanında pratik bir kullanımda sunmaktadır.

Birçok farklı renk ve çeşide sahip köşe koltuk takımları, fonksiyonel özelliklerinin yanında ev dekorasyonunda bambaşka bir şıklık sunmaktadır.Farklı kullanım alışkanlıkları da göz önüne alınarak tasarlanan bu l koltuk modelleri her tarza uygun birçok çeşit sayesinde oturma alanlarınızı zevkinize uygun şekilde dekore etmenizi imkân sağlamaktadır.

Köşe Takımı Modelleri

Köşe koltuk takımları daha dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte,alandan tasarruf için tasarlanmış koltuk takımlarıdır. Oturma gruplarının sığamayacağı mekânlar için oldukça kullanışlı olan bu takımlar, bir tarafı uzun,bir tarafı kısa olacak şekilde üretilmektedir. Birçok modeli olan köşe takımları,böylece yaşam alanlarında özgün ve şık bir görüntü yaratmaktadır. Sizlerde aşağıda yer alan modeller arasında kendinize uygun seçimi yaparak, yaşam alanınızda bambaşka bir atmosfer yaratabilirsiniz;

Metal Ayaklı Köşe Takımı Modelleri

Gelenekseli ve moderni bir araya getiren nadide parçalar arasında yer alan metal ayaklı köşe takımları, kolu çevreleyen metal detayların yanı sıra koltuk takımının tabanından zemine kadar,oldukça şık metal ayaklar bulundurmaktadır. Bu özel tasarımla birlikte kullandığınız farklı renk ve dekorasyonlarla birleşen bu köşe takımları,yaşam alanlarınız için tercih edebileceğiniz seçenekler arasında en çok sevilen modellerden biridir.

Yataklı Köşe Takımı Modelleri

Yataklı köşe takımı modelleri oldukça pratik ve fonksiyonel olması sebebiyle,oldukça tercih edil mektedir. Yataklı köşe koltuk takımı modellerinin seçilmesinin en büyük nedenleri arasında oldukça kolay bir açma kapama yapılabilmesi sebebiyle,hızlıca yatak konumuna getiriliyor olması yer almaktadır.

Bu koltuk takımında yatak kısmının kolaylıkla açılması, zamandan tasarruf sağlamasının yanı sıra alanda da tasarrufu ön plana çıkarmaktadır.

Düğmeli Köşe Takımı Modelleri

Bu köşe koltuk takımları benzersiz bir tasarıma sahip olduklarından, yaşam alanlarına sofistike bir hava katmaktadır. Uzun ömürlü ve kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede köşe takımları arasında en dayanıklı ve gösterişli modeller arasında yer almaktadır.Kullanılan

düğmeler sayesinde,kumaşa farklı desenler verilerek gergin ve estetik bir görünüm kazandırılmaktadır.Bu oturma grupları, ahşap ve metal ayaklı aynı zamanda yatak olabilen modellerle oldukça dikkat çekmektedir.

Kollu Köşe Takımı Modelleri

Kollu köşeli koltuk takımı modelleri, ev dekorasyonlarında oldukça şık ve özgün bir görüntü sağlamaktadır. Aynı zamanda konforlu bir kullanımı da beraberinde getirmektedir.

Kolsuz Köşe Takımı Modelleri

Dar ve kullanışsız alanlarda, kolsuz köşe takımları oldukça kurtarıcı parçalar arasında yer almaktadır. Bu köşe takımları, sayesinde alandan tasarruf sağlanmakta ve böylelikle daha konforlu bir yaşam alanı elde edilmektedir.

Köşe Koltuk Takımı Çeşitleri

Günümüzde sıklıkla tercih edilen köşe koltuk takımları, kullanım açısından oldukça verimli koltuk takımları arasında yer almaktadır. Günümüzde tasarlanan küçük evlerde,hayat kurtaran bu takım lar kullanılacak alanın ölçüsüne göre uygun hacimlerde seçilebilir olmasıyla da,kişilere oldukça büyük bir konfor vadetmektedir.

Bununla birlikte köşe koltuk takımları,her zevke ve tarza hitap ediyor olmasıyla sıklıkla tercih edilen oturma grupları arasındadır.Bu köşe koltuk takımları sahip olduğu çeşitler sayesinde de oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Köşe koltuk takımı çeşitleri arasında;

Modern Köşe Koltuk Takımları

Özellikle modern ev dizaynından hoşlanıyorsanız ve evin tümünde bu durumun hakim olmasını istiyorsanız, bu seçimi yapmanız sizin için doğru bir tercih olacaktır. Görselliğin yanı sıra konfor ve rahatlığın da ön planda tutulduğu bu koltuk takımları, farklı renk kumaşlar ve aksesuarlar yardımıyla, yaşam alanınızdaki atmosferi bambaşka bir boyuta taşıyacaktır.

Klasik Köşe Koltuk Takımları

Oda boyutunuz ne olursa olsun, klasik köşe takımları her zaman sizi mutlu edecektir. Farklı bir dinamiğe sahip bu koltuk takımları, köşe taraflarına oturduğunuz da ayaklarınızı uzatabilme şansı sunmakta böylelikle, konforu en üst düzeyde yaşamanızı sağlamaktadır.

Hem konforu hem şıklığı bir arada sunan bu köşe takımları, birçok farklı tasarımıyla da sizi hoşnut edecektir. Sizlerde özgün bir görüntü istiyorsanız, bu köşe takımlarını tercih edebilirsiniz.

Chester Köşe Koltuk Takımları

Chester köşe koltuk takımları, koltuğun kolları ve sırtının eşit hizada olması ve zımba düğmeleri sayesinde, oldukça dekoratif gözüken tasarımlar arasında yer almaktadır.Stil sahibi salon ve oturma odaları için oldukça doğru bir tercih olan bu köşe koltuk takımları, asaleti ve zarafeti ile oldukça modern bir havaya sahiptir.

Kendi zevkinize göre tasarladığınız yaşam alanlarında bu köşe koltuk takımları arasından birini seçerek evinizin dekorasyonuna muazzam dokunuşlar yapabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımlarının Kullanım Avantajları

Köşe koltuk takımları, büyük ve küçük tüm yaşam alanlarında büyük bir kolaylık ve fayda sağlamaktadır. Başta oturma odası ve salonlar olmak üzere evin her alanında yer alabilecek bu köşe takımları farklı tasarımlarla, bulundukları alana modern bir hava katmaktadır. Köşe takımlarını kullanmanın bazı avantajları ise şunlardır;

  • Köşe koltuk takımları, belirli bir ölçüde üretilmezler. Bu yüzden istenilen tüm odalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  • Farklı renk seçenekleri ile salonlara ve oturma odalarına son derece özel ve şık bir görünüm kazandırmaktadır.
  • Sadece ev ortamında değil ofis ve işyerlerinde de kullanılabilen bu takımlar,oldukça büyük bir konforu da beraberinde getirmektedir.
  • Teraslarda yada balkonlarda kullanılarak,alandan tasarrufu sağlamaktadır.
  • Her tarza ve zevke uygun modellerle,geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bu ve bunun gibi sağladığı birçok avantaj sayesinde,köşe koltuk takımları yaşam alanlarınıza şıklık kazandırmakla beraber,konfor ve kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

Köşe Koltuk Takımı Kullanım Alanları

Şık ve özgün tasarımlarıyla köşe koltuk takımları salonlarda, mutfaklarda,genç odalarında,balkon ve teraslarda oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu köşe koltuk takımları odayı küçük göstermemeli,odanın boyutlarına göre dengeli bir şekilde konumlandırılmalıdır.

Seçilecek köşe koltuk takımı modeli, odaya uygun yapıda Aynı zamanda siz ve gelen misafirleriniz için şık ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmalıdır.

Kısacası köşe koltuk takımları, bulundukları ortama kolaylıkla uyum sağlamakta ve konumlandırıldığı odanın atmosferini bambaşka bir boyuta taşımaktadır.

Köşe Takımı Fiyatları

Köşe koltuk takımı fiyatları yapımında hangi malzemenin kullanıldığı ile doğru orantılı olacak şekilde değişmektedir. Bunun yanı sıra l koltuk fiyatları model ölçüsü, kumaş türü ve tasarıma göre de değişiklik göstermektedir.Köşe koltuk takımı içerisinde, puf yada modüler bulunduruyor sa buda fiyatta farklılık yaratmaktadır.

Sizlerde bütçenize ve zevkinize uygun l koltuğunuzu seçerek yaşam alanlarınıza şık dokunuşlar yapabilir.Böylece hem kendinize hem de misafirlerinize dikkat çekici bir alanda konforu yaşatabilirsiniz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.