Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tarz Özellikleri

Köşe Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

Köşe koltuk takımı modellerinde yenilikçi tasarım anlayışını, fonksiyonel ürünlerle evlerinize taşıyan Kınık Mobilya; her ev, her mekân için zengin model seçenekleriyle sizlerle. Evini akıllıca dekore etmek isteyenler için yüksek kalite standartlarına sahip, konforlu köşe takımı modelleri için ürünlerimize göz atabilirsiniz. 

Köşe Koltuk Takımlarında Onlarca Farklı Model Seçeneği

Web sitemizde köşe koltuk takımı kategorisinde onlarca farklı ürün grubu yer almaktadır. Site içi aralamalarınızı, sol tarafta yer alan parametrelere göre daraltarak, istediğiniz özelliklere sahip mobilyaları öne çıkarabilirsiniz. Bu sayede eviniz için en kullanışlı köşe koltuk takımlarının detaylarını inceleyebilirsiniz.

Ürün sayfalarında taksitli ve peşin (havale, EFT, Nakit) fiyatı, seçilen model ile birlikte gelecek bileşenler, ürün ölçüleri, ürün özellikleri, taksit ödeme seçenekleri ve ürün yorumlarına ulaşabilirsiniz. Web sitemizde ürünleri daha net görebilmeniz için mobilyalara ait farklı açıdan, varsa fonksiyonel özellikleri anlaşılır bir şekilde, birçok görsel ile destekliyoruz. Kullanmaktan keyif alacağınız ve uzun yıllar ilk gün ki gibi seveceğiniz, estetik açıdan evinize renk katacak köşe koltuk modelleri için Kınık Mobilya ayrıcalığını yaşayın.

Köşe Koltuk Takımı Modelleri

 “L” koltuk diye de ifade edilen köşe koltuklar, mobilya sanayisinin tarihinden bugüne şehirlerde, beldelerde ve köylerde kullanıldı. Modern ve geleneksel ev mimarisinin vazgeçilmez bileşenlerinden olan ve konumlandırıldığı alanı verimli bir şekilde kullanan köşe koltuklar, en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kınık Mobilya salondan oturma grubuna, misafir odalarından genç odalarına kadar evinizin hemen her odasında değerlendirebileceğiniz bir mobilya türü ile geniş bir ürün gamı sunuyoruz. 

Köşe koltuk takımlarında minderli ve mindersiz modeller, açılan ve sandıklı modeller, yatak olan modeller, 1 veya 2 köşeli modeller, boyun dayamalı modeller, ayarlanabilir boyunlu modeller, geniş kollu ve dar kollu modeller ve aklınıza gelebilecek onlarca çeşit fonksiyon ve özellik ile mobilya sektörünün ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına ergonomik çözümler getiriyoruz. 

Kirlenmez kumaş özelliğine sahip olan köşe takımlarından ahşap veya metal ayaklı köşe koltuk takımlarına, dar alan ve geniş alan için farklı ölçülere sahip olan köşe koltuk takımlarından uzayıp kısalabilen köşe koltuk takımlarına kadar birbirinden farklı ürün seçeneğini göz önünde bulundurarak kararınızı verebilirsiniz.  

Modern Köşeli Koltuk Modelleri

Kınık Mobilya olarak daima modern tasarımlara ve özgün hatlara ürünlerimizde yer veriyoruz. Özellikle yenilikçi dizaynları konforlu mobilyalara uyarlayarak yaşam alanlarını daha yaşanılası mekanlar haline getirme misyonu taşıyoruz. Ekonomik alışveriş başta olmak üzere bol ürün çeşitliliği ve modern tasarım anlayışı için evlerinizi ürünlerimizle dekore ederek, evinizi ve kendinizi şımartabilirsiniz. 

Modern Köşeli Koltuk Takımlarının Tasarım Yönünden Avantajı

Köşeli koltuk takımlarının, I koltuk modellerinden bazı yönleriyle avantaj sağladığını söyleyebiliriz. Örneğin koltuk takımının kapladığı alan bakımından diğer oturma grubu ürünlerine göre daha verimlidir. Genellikle birbirine dik açı ile birleştirilen iki ayrı oturma alanı birimi estetik bir şekilde birleştirilerek, iç mekanlarda iki yönlü bir oturma düzeni sağlar. Ayrıca odada bulunan bir köşe tamamıyla kullanılmış ve boşluklar değerlendirilmiş olur. Modern ev tasarımlarında özgün dizaynlar kadar verimli bir kullanım özelliği de kullanıcıları cezbetmektedir. 

Klasik Köşeli Koltuk Modelleri

Geniş ve ferah alanlar için son derece konforlu bir istirahat şekli nedeniyle kullanıcıların büyük bir çoğunluğu salon takımları arasında klasik köşeli koltuk modellerine yer vermektedir. Kınık Mobilya olarak klasik köşe koltuk modellerinde, geleneksel hatları, benzersiz sanatsal dokunuşlarla mobilyalara işliyor, iç mekanlarınızın görsel değerini artıran ürünler tasarlıyoruz. 

Herkes için klasik mobilyalar bir tercih olmayabilir. Fakat iyi bir şekilde dekore edildiğinde, konumlandırıldığı alanda şıklığıyla öne çıkıyor. Siz de nadide mobilya koleksiyonları arasından özel klasik mobilyalar barındıran köşe koltuk takımlarıyla evlerinizi dekore edebilirsiniz. 

Klasik Köşeli Koltuk Takımlarının Kullanım Alanları

Klasik köşeli koltukların yalnızca kişisel ev kullanımında karşımıza çıkmadığını da eklemek isteriz. Özellikle konaklama tesislerinde, insan trafiğinin olduğu herhangi bir kapalı mekanda, kaliteli bir iç mekan dekorasyonu elde edilmesi planlanan işletmeler, eğlence merkezleri ve hizmet sektörünü içine alan hemen her alanda klasik köşeli koltuk takımları tercih edilmektedir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip bu mobilya türü için firma olarak zengin bir ürün gamı ile sektörde lider firmalardan birisi olarak hizmet veriyoruz. Hayallerinizdeki iç mekan dekorasyonu için sitemizde yer alan modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

Kollu ve Kolsuz Köşeli Koltuk Takımları

Ürünlerimizde farklı fonksiyonel özellikleri opsiyonel olarak veya standart olarak müşterilerimize sunuyoruz. Ayrıca imalatını ve satışını yaptığımız modellerde, farklı mobilya birimlerini ekleme ve çıkarma şansı tanıyoruz. Örneğin daha dar alanlarda kolsuz köşe koltuk takımlarını tercih edebileceğiniz gibi daha geniş alanlar için aynı modelin kollu modül içeren ürününü tercih edebilirsiniz. Köşe koltuk takımlarıyla birlikte orta sehpa, puf ve diğer bazı mobilya birimleri de satın alınabilmektedir. 

Yerden Yüksek Ayaklı Köşeli Koltuk Takımları

Temizlik konusunda zorluk çekmek istemeyen kullanıcılar, daha çok yerden yüksek ayak tasarımına sahip modelleri tercih edebiliyor. Biz de ürün seçeneklerimiz arasında yerden 10 cm – 15 cm- 20 cm veya talebe göre farklı bir ayak boyu ile özel üretim mobilyalar imal etmekteyiz. Ayrıca isteğe bağlı kumaş değişikliği ile kullanıcılarımızın özelleştirilebilir mobilyalara sahip olmasını sağlıyoruz. Evlerinizi dilediğiniz renkte, dilediğiniz dokuda, dilediğiniz ölçülere sahip köşeli koltuk takımlarımız ile dekore etmeniz mümkün. 

Yataklı Köşeli Koltuk Takımları

En çok rağbete gören ürün gruplarından birisi de yataklı köşeli koltuk takımlarıdır. Aslına bakılırsa teknik olarak tanımlamak gerekirse; “yatak olarak ayarlanabilir” ifadesi daha doğru olacaktır. Satışını yaptığımız birçok köşe koltukların oturma derinliği dinlenme ya da yatak olacak fonksiyona getirilebilmektedir. Kınık Mobilya olarak mobilyalarımızda kullanılan iskelet türü farklı ağaçlar kullanılarak imal edilmektedir. Kayın ağacı, gürgen ağacı, ahşap kasalar, kontraplak malzemeler veya farklı türde hammaddeler kullanılarak üretilebilmektedir. Dilediğiniz bir ağaç türüne sahip modelimizi seçebilirsiniz. 

Chesterfield Köşeli Koltuk Takımları

Genel olarak vintage ev dekorasyonunda adından bahsettiren chesterfield köşeli koltuk modelleri, günümüzde avangart, modern, retro ve klasik mobilya tarzlarında da kullanılabilmektedir. Geniş bir kullanım alanı ile iç mekanların en popüler oturma grupları arasında yer alan chester L koltuk takımları, dayanıklı ve sağlam iskelet yapısı ve eskimeyecek tasarım anlayışı ile online mağazalarımızda sizlerle.

Düğmeli Köşeli Koltuk Takımları

Koltuk takımlarında farklı bir tarz olan kapitoneli işçiliği ile üretilen modellere genel olarak düğmeli koltuk takımları adı verilmektedir. Fakat bu modeller, chesterfield koltukların farklı bir şekilde isimlendirilmiş halidir. Temelde benzer dekoratif hatlara sahiptir. Kapitone düğmeleri, çoğunlukla baklama dilimi görüntüsünü andırmaktadır ve kumaşa gergin ve estetik bir görünüm kazandırır. Kumaş-deri türleri ve farklı kombinasyonları ile karşınıza çıkan modellerimiz, takımları farklı ve özgün hatlarla benzersiz kılmaktadır. Köşe koltukların ilgi çekici tasarımlarını yakalamak için zengin ürün çeşitlerimiz arasından diğer mobilyalarınızla uyum sağlayabilecek modellere göz atabilirsiniz.

Metal Ayaklı Köşeli Koltuk Modelleri

Hem geleneksel hem de modern dekorasyonun bir örneği olan metal ayaklı köşeli koltuk modelleri, üretimini yaptığımız mobilyalar arasında yer alıyor. Bazı modeller, oturma grubunu sırt ve kol taraflarından çevreleyen metal şeritlere sahipken; bazı modellerde yalnızca mobilyanın tabanından zemine doğru uzanan estetik bir metal ayak barındırıyor. Bu tür mobilya bileşenlerinin, iç mekanlarınızda yer verdiğiniz diğer objelerle renk, tasarım ve malzeme uyumu yakalaması, genel oda görünüme büyük katkı sağlayacaktır. Orta sehpa, TV ünitesi ve kitaplık gibi hemen her köşeli koltuk takımı ile kombin olabilecek bileşenler bu gruba dahildir. Birbiriyle uyumlu mobilyalar için köşe koltuk takımı setlerimiz ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır.

Köşe Koltuk Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eviniz için yapacağınız mobilya alışverişlerinde alan ölçüsü, fonksiyonel özellikler, birden çok işlevi olan mobilyalar, vb. bazı temel kriterleri göz önünde bulundurabileceğiniz gibi tasarım açısından daha başarılı bir görünüm elde edebilmek için kumaş, renk, ayak tipi, vb. dekoratif kriterleri de göz önünde bulundurabilirsiniz.

Alanınızı Verimli Kullanın

İç mekanlarınızda mevcut olan boş alanı en iyi şekilde kullanmak için mobilya yerleşimi son derece önemlidir. Ayrıca ne tür ölçülere sahip mobilya seçimi yapacağınız da optimum verimlilik açısından yaban atılmamalı. Eğer odanızı dekore etmek ve ölçülendirme konusunda destek almak isterseniz, bizlerle iletişime geçerek profesyonellerden öneriler alabilirsiniz. 

İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Fonksiyonel Ürünlere Yönelin

Belki de severek kullanabileceğiniz bir oturma grubuna sahip olmanın kilit anahtarı ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek özelliklere sahip bir ürüne sahip olmaktır. Örneğin evinize yatılı misafirler kabul ediyorsanız, yatak olarak ayarlanabilen modelleri değerlendirebilirsiniz. Benzer şekilde günün farklı saatlerinde farklı dinlenme pozisyonları için oturma derinliği içerdiği mekanizma ile ayarlanabilen ürünlere göz atabilirsiniz. Bunların yanı sıra kollu ve kolsuz modüllere sahip mobilyalar da gereksinimlerinize özel olarak seçilebilir.

Kalite-Fiyat-Performans Açısından Başarılı Modeller Üzerinde Durun

Kınık Mobilya olarak ürünlerimizi kalite-fiyat-performans üçgeni şeklinde kriterleri baz alarak kullanıcılarımızla buluşturuyoruz. Ekonomik, dayanıklı, konforlu ve keyifli mobilyalar için geniş ürün seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. L koltuk takımlarına ekleyip çıkarabileceğiniz modüllerle, yaşam alanınızı kendinize göre dekore edebilirsiniz.

Kumaş, Kırlent ve Kol Yapısını Kendiniz Belirleyebileceğiniz Modellere Göz Atın

Yalnızca rengine, tasarımına veya bir işlevine göre mobilya tercih etmeyin. Aynı zamanda kumaş türüne, kırlent ve kol yapısına göre beğendiğiniz modellere göz atın. Kişiselleştirilebilir mobilyalarla her evi farklı kılacak özelliğe sahip köşeli koltuk takımları için Kınık Mobilya’nın hayatı kolaylaştıran ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Köşe Koltuk Takımı Fiyatları

Diğer tüm mobilya kategorilerinde olduğu gibi köşe koltuk takımlarında da fiyatı etkileyen başlıca faktörler bulunmaktadır. Mobilyada kullanılan ağaç, üretim teknolojisi, içerdiği bileşenler, ayak yapısı, ölçüleri, kumaş türü ve daha birçok farklı özelliği; köşe koltuk takımı fiyatlarında farklılığa neden olabilmektedir. Kınık Mobilya olarak rekabetçi fiyatlar ve kaliteli ürünlerle müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Fiyatlandırma politikamız, diğer markalar gibi müşterilerin kafasını karıştırıp satın almaya itmek gibi bir amaç taşımamaktadır. Fiyatları önceden yüksek tutup; indirim varmış gibi düşürerek yanıltıcı bir taktik sergilemiyoruz. Net ve basit fiyatlandırma ile tüm ürün gruplarında kullanıcılarımıza gönül rahatlığıyla alışveriş deneyimi yaşama imkanı sunuyoruz. Köşeli L koltuk takımı ürünlerimizin fiyatları, ürün görsellerin hemen altında ve ürün sayfalarında sağ tarafta açıkça belirtilmektedir. Bütçenize uygun mobilya alışverişi için Kınık Mobilya’yı tercih edebilirsiniz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.