Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Ayak Özellikleri

Renk Özellikeri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
2.600,00 TL
2.400,00 TL
4.600,00 TL
4.000,00 TL
2.000,00 TL
2.400,00 TL
2.400,00 TL
1.400,00 TL
2.400,00 TL
1.800,00 TL
2.000,00 TL
Bu kategoride toplam 16 ürün listeleniyor.

Komodin Modelleri ve Fiyatları 2022

Komodinler odanın görünümünü ve stilini dengelemeyi sağlamaya yardımcı olurken aynı zamanda siz yataktayken ihtiyacınız olabilecek şeylere kolayca ulaşabilmeniz için depolama görevi görecek bir mobilyadır. Üzerine çalar saat, abajur, telefon, içecek ve okuma kitabı konulurken, çekmecelerine ise gözlük ve ilaç gibi bazı ihtiyaçları karşılayabilecek eşyaların yerleştirilmesi tercih ediliyor.  

Yatak odası için ne tür bir komodin istediğinize bağlı olarak tercih edebileceğiniz geleneksel, minimal, modern ve hatta komodin ve şifonyer ile bir set halinde birçok farklı komodin modeline Kınık Mobilya koleksiyonumuzdan kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Depolama alanına mı ihtiyacınız var, bir abajur veya başka bir dekor unsuru için ne kadar yüzey alanına ihtiyaç duyuyorsunuz, komodini çekmeceli mi yoksa raflı mı seversiniz, gibi pek çok detayı önceden düşünerek ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun komodin modelini seçebileceğiniz web sitemize göz atabilirsiniz. 

En Kullanışlı Komodin Modelleri

Temel amacı yatakta kaldığımız süreyi uzatmak olan komodinler odayı aydınlatmak için bir lamba ve susadığımızda bir bardak su bulundurabileceğimiz ve çekmecelerini makyaj malzemeleri veya özel eşyalarınız için kullanabileceğiniz bir depolamalı mobilya olarak bilinirler. Çeşitli boyut, işlev ve stil özellikleri ile yaşam alanınıza uyum sağlayacak birçok farklı komodin modeli için Kınık markalı mobilya mağazamızın web sitesinden ürünlerimize göz atabilirsiniz. 

Komodin modelinin genişlik ve derinliği ürünün işlevsel özellikleri hakkında bilgi edinmenize yardımcı olabilir. Örneğin komodinin üst yüzeyi abajur veya sürahi ve bardak gibi malzemeleri üzerinde bulundurabilecek kadar yeterli boyutta olmalıdır. Ayrıca ek depolama alanı sunan çekmeceli komodin modelleri tercih edilebilir. Yatak odalarında derinliğine bağlı olarak komodinlerde battaniye veya çarşaf seti bile depolanabilir. 

Kaliteli Ahşap Komodin Modelleri

Şık görünümüyle ahşap komodin modelleri dikkatli kullanıldığında uzun süre dayanacak mobilya tasarımlarıdır. Beyaz, ceviz ve krem gibi renklerin ağırlıkta olduğu ahşap komodinler arasında raflı ve çekmeceli seçeneklerin olduğunu söylemek mümkündür. Rengine ve tasarımına göre değişen, özel stilinizi ortaya çıkarmanızı sağlayacak pek çok seçeneğin bir arada bulunduğu komodin modelleri için Kınık Mobilya Mağazamızı tercih edebilirsiniz. Çeşitli ebatlarda üretilen ahşap komodin modellerimiz arasında tercihinizi yaptıktan sonra online olarak alışverişinizi tamamlayabilir, Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Şık Deri Komodinler

Özel kulp tasarımıyla deri komodinler kahvenin açık ve koyu tonları ve siyah gibi farklı renklere sahiptir. Oldukça şık tasarımıyla dikkat çeken deri komodin modelimiz kaliteli bir ürüne uygun fiyata sahip olabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Alçak ayak tasarımı ve elips görünümü ile severek kullanacağınız bir mobilya olacaktır. Deri komodinler ofislerde de tercih edilebilecek şıklıkta mobilyalardır. 

Ayaklı Komodin Modelleri

Hem ferah bir görünüm sunması hem de odanın temizliğini kolaylaştırması bakımından ayaklı komodinlere olan ilgi bir hayli fazla. Evinizin dekorasyonuna önemli ölçüde katkı sağlayacak komodin modellerinde ayak tasarımı ürünün stiline göre farklılık gösterebiliyor. Bazı modellerde daha kısa ayak stili mevcutken daha modern komodinlerde yüksek ayaklı tasarımlara yer verildiğini söylemek mümkündür. Hem ahşap ayaklı hem de kumaş komodin modelleri için Kınık Mobilya web sitemizde yer alan modellere göz atabilirsiniz. 

Çekmeceli Komodin Modelleri

Eşyalarınızı muhafaza etmenizi kolaylaştıran çekmeceli komodin modelleri tek çekmeceli olabildiği gibi iki veya üç çekmeceli seçeneklere de sahiptir. Bu modeller arasında gizli çekmecesiyle mahremiyeti ön plana çıkaran mobilya tasarımları da bulunuyor. Ahşap modeller genellikle tek çekmeceli veya iki çekmecelidir. Üç çekmeceli komodinlere ise kumaş kaplamalı modellerde rastlamak mümkün oluyor. Çekmeceli olan komodinlerin çekmece kulpları her modelin stiline özel olarak tasarlanmıştır. Özellikle kumaş kaplamalı komodinlerde renk seçeneği oldukça fazladır. 

Komodin çekmecelerinin üst çekmecesi genellikle şarj cihazı, losyon, mendil ve dudak kremi gibi kişisel eşyaları içeriyor. Alt çekmecelere doğru pijama ve uyku maskesi gibi eşyalara doğru geçildiğini söylemek mümkündür. Ekstra depolama alanı için iki veya üç çekmeceli komodinleri tercih ederek yatak odanızın daha düzenli olmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

Raflı ve Çekmeceli Komodin Modelleri

Yüzeyinde aile fotoğraflarınızı sergileyebileceğiniz ve açık raflarına kitaplarınızı yerleştirebileceğiniz komodin modelleri en sevdiğiniz kitapları uyumadan önce okumak için yakınızda bulundurmanıza yardımcı oluyor. Genellikle ahşap komodin modellerinde yer verilen raf ve çekmece özelliklerinin her ikisini bir arada sunan komodin modelleri oldukça kullanışlı ve şık mobilyalardır. Tek çekmeceli modeller arasında ise ahşap ayaklı modeller dikkati çekmektedir. Modern tasarıma sahip birçok komodin modelinin raflı olduğu bilinmektedir. Modern yatak odaları için yerden tasarruf sağlayacak ayak yapısı ile çekmeceli ve raflı komodin modelleri tercih edilebilir.

Şık ve Dayanıklı Komodin Modelleri

Kınık Mobilya Mağazası olarak müşterilerimize kaliteli malzemelerden ürettiğimiz ve firma tasarımımız olan komodin modellerini sunuyoruz. Ahşap ve kumaş kaplamalı komodin modellerimizin tamamı 2 yıl garantilidir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanabileceğiniz komodin ve şifonyer modellerini web sitemiz üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz bir modeli 7/24 sipariş verebilirsiniz. Modern, klasik, sade ve şık tasarımların bir arada bulunduğu komodin koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. 

Modern Komodin Modelleri

Hem işlevsel hem minimal hem de şık tasarım unsurlarını bir arada sunan modern komodin modelleri ahşap veya deri olabildiği gibi oldukça sade olmasıyla dikkat çeken yan sehpa görünümlü modern komodin modelimiz de bulunmaktadır. Birbirinden farklı stilleri, depolama özellikleri, renk ve malzeme seçenekleri ile modern komodinler her ihtiyaca çözüm sunacak alternatiflere sahiptir. Kişisel tarzınıza ve depolama ihtiyaçlarınıza göre tek veya iki komodin satın alabilir, odanızda işlevsel bir mobilyaya daha yer açabilirsiniz. 

Komodin Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak odalarında küçük de olsa bir depolama alanı sağlayan komodinlerin yaşamımıza kattığı pek çok avantajı vardır. Gece geç saatlerde yatağınızda okuduğunuz kitabı bırakabileceğiniz, uykuya dalmadan önce saatinizi, telefonunuzu veya mücevherlerinizi çıkarıp çekmecesine koyabileceğiniz, susadığınızda yatağınızdan kalkmadan başucunuzda hemen ulaşabileceğiniz sürahi ve bardak bulundurabileceğiniz pek çok işleve sahip mobilyalardır. İhtiyaçlarınıza uygun bir komodin satın almadan önce dikkat edebileceğiniz bazı noktalar olabilir. 

Kınık Mobilya Mağazamızda yatak odası dekoruna uygun birçok tasarım ve çeşitte komodin modellerini bulabileceksiniz. Uzun ömürlü ve son derece şık görünen komodin modelleri arasından doğru seçimi yaparken bütçenizin yanı sıra oda boyutuna ve dekoruna dikkat edilmesi, mobilyanın ortama katacağı görünüm için oldukça önemlidir. Çift kişilik odalarda simetriyi sağlamak için yatağın her iki tarafına komodin yerleştirilirken, çocuk ve genç odaları için her odaya ve ihtiyaca uygun sade ve işlevsel bir model tercih edilebilir. İşlevsel ve fonksiyonel mobilyalar için Kınık Mobilya Mağazamızın web sitesini takip etmeye devam ediniz. 

Komodin Ölçüleri Nasıl Belirlenir?

Komodin satın almadan önceden uygun boyutlara karar verirken yatak ile uyumuna dikkat edilmelidir. İdeal komodin ölçüleri baza/karyola çerçevesi veya yatağın üst çizgisi ile aynı hizada olacak şekilde belirlenir. Yatak ile komodin dengesini sağlamak içinse büyük yataklar ile büyük komodinler, küçük yataklarla ise küçük komodinler uygun olacaktır. Bu oranı sağlayabilmek için komodinin yüksekliği, genişliği ve derinliği gibi ölçüleri belirlerken odadaki boş alanı da dikkate almak gerekiyor. Alçak bir yatağınız varsa düşük profilli, yüksek bir yatağınız varsa bu durumda ise çok çekmeceli veya yüksek ayaklı komodin modellerine yönelebilirsiniz. 

Komodin Fiyatları Ne Kadar?

Kullanışlı, sade ve minimal tasarımları yüksek kalite ile birleştiren mağazamız yatak odaları için uygun fiyatlı komodin modelleri ile bütçenize uygun seçimler yapmanızı kolaylaştırıyor. Hem sade hem de hoş tasarımların yer aldığı komodin koleksiyonumuzda tek çekmeceli, iki çekmeceli, üç çekmeceli veya raflı gibi çeşitli özellikler ile donatılmış modellerin olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca yan sehpayı andıran ve yalnızca üst yüzeyini kullanabileceğiniz oldukça şık modellerimiz de bulunmaktadır. 

Komodin fiyatları mağazamız tasarımcılarının ortaya çıkardığı mobilyanın tasarım stiline, kullanılan malzemeye, boyutuna ve dekoratif unsurlarına göre değişen seçeneklere sahiptir. Genel olarak ahşap komodin modellerinin kumaş kaplamalı komodin modellerine göre daha yüksek fiyata sahip olduğu söylenebilir. Her ihtiyaca ve bütçeye çözüm üretebilecek komodin modelleri için web sitemizde yer alan ürünlere göz atabilir, beğendiğiniz bir modeli ister online isterseniz de mağazamızın hesap numaralarına ödemenizi yaparak hemen sipariş verebilirsiniz.

Komodin modelleri ve diğer tüm mobilya ihtiyaçlarınız için mağazamızı tercih ederek ücretsiz nakliye ve kurulum hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 2 yıl garantili olan komodin modellerimiz uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz ürünlerdir. Detaylı bilgi için web sitemizi inceleyebilir, 0 282 651 92 32 Müşteri Danışma Hattımızı 7/24 arayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 

İletişim
  •  Merkez: Muhittin Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No:11
  •         (Eski Salı Pazarı Girişi)  Çorlu/ TEKİRDAĞ
  •  Şube: Omurtak caddesi İstanbul Kısmı (Reyap Hastahanesi yanı) Çorlu /     
  •         TEKİRDAĞ
  •   0 (282) 651 92 32
  •   GSM : 0 541 651 92 31 - 0 530 679 92 32
  • info@kinikmobilya.com
  • BİZİ TAKİP EDİN!
  •  
Copyright © 2022 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.