Alışveriş Sepetim

Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tarz Özellikleri

Renk Özellikeri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
0,00 TL
10.200,00 TL
0,00 TL
0,00 TL
0,00 TL
0,00 TL
0,00 TL
Bu kategoride toplam 21 ürün listeleniyor.

Karyola Modelleri ve Fiyatları

Yatak odalarının demirbaş ürünü, dekorasyonuyla tüm odayı etkisine altına alan karyolalar, yaşam alanınızda mutlaka bulunması gereken mobilyalardan biridir. Farklı birçok modele ve renge sahip karyolalar, işlevsel yönleriyle ön plana çıkarlar. Bu karyolalarda bazalı ve bazasız modeller bulmak mümkündür. Bazalı modeller sayesinde yatağınızın altına birçok farklı eşyayı yerleştirebilirsiniz. Bazasız modeller ise altının açık olmasıyla oldukça estetik ve kolay temizlenebilir ürünlerdir. Yatağınızı üzerine koyarak kullandığınız karyolalar her evin güncel ve daimi ihtiyaçlarından biridir.

Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra karyolalar, yatak odanıza dekorasyon açısından birçok farklı etki yaratır. Hem büyük bir ürün olması, hem başlıklarıyla odada hayli yer kaplaması nedeniyle, seçiminizi yaparken renk ve tasarıma önem göstermeniz gerekir. Karyola modelleri genel olarak kahverenginin tonlarında renklere sahiptir. Aynı zamanda bej, lacivert gibi açık ya da koyu renkleri bulabilmeniz de mümkündür. Farklı ölçülerde sunulan karyola modellerini, yatak odanızın hacmine göre seçmeniz gerekir. Her ne kadar tek kişilik ya da çift kişilik olarak adlandırılsa da, her bir ürün farklı uzunluk ve genişliğe sahip olabilir.

Yatak odanızda en çok yer kaplayan ürünlerden biri olan karyolaların çok farklı model ve çeşitleri vardır. Geniş ürün yelpazesindeki tüm karyolalar, birbirleriyle ebat, tasarım, renk gibi özellikleriyle farklılaşırlar. Çift kişilik karyola seçiminde bu özelliklerin tamamına dikkat etmeniz gerekir. Son derece şık bir görüntüsü olan bu karyolalar, evinizde uyum gösterecektir. Bu sayede yatak odanız da evinizin dekorasyonuna bağlı olarak, zarif ve şık bir görünüm elde edecektir.

Karyola Modelleri

Karyola modelleri genel olarak tek kişilik ve çift kişilik olarak ayrılır. Çift kişilik modeller sıklıkla tercih edilmektedir. Kullanışlı ve estetik olması bu modelleri ön plana çıkarır. Karyola çeşitleri açısından düşünüldüğünde, farklı renklerde ve tasarımlarda modeller bulmak mümkündür. Karyola modelleri arasında en çok tercih edilenler malzemelerden biri ahşaptır. Ahşap hem şık görüntüsü hem de dayanıklı yapısı nedeniyle kullanıcıların beğenisi kazanır. Ahşap ürünler ise genellikle kahverengi olarak satışa sunulur. Kahverenginin yanı sıra gri, beyaz, bej, lacivert gibi farklı renklerde tasarlanmış karyola modelleri bulmak mümkündür.

Ahşap renklere sahip karyola modelleri, evinizdeki diğer mobilyalarla müthiş bir uyum gösterecektir. Bunun yanı sıra açık renkler tercih ederek, yatak odanızın daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Kapalı renkler kullanarak ise özgün bir dekorasyon yaratabilir, modern tarzda ev dizaynı yapabilirsiniz. Daha geleneksel ve klasik bir ev dekorasyonu yaratmak isteyenler daha çok ahşap seçeneklere yönelmektedir.

Karyolaların kendileri kadar başlıkları da önemlidir. Karyolanın iskelet kısmını tamamlayan başlıklar, dekoratif kısmı en çok belli eden bölümdür. Bu başlıklar seçeceğiniz karyola modeline göre; uzun, kısa, sade, gösterişli ya da geniş olabilir. Burada önemli olan sizin neye ihtiyacınız olduğu ve taleplerinizdir.

Karyola modelleri tasarımın yanı sıra üretim materyalleriyle de farklılaşırlar. Bunun yanı sıra ayakların yükseklikleri, kumaş döşemeler, iç kaplama gibi özelliklerin tamamı, karyola modeline göre farklılık gösterecektir. Kimi karyola modellerinde kolay kavranabilen ön tutma kulpları yer alabilir. Bunun yanı sıra yatağın kaymasını engelleyen yan destek malzemesi bulunan karyola modellerini tercih edebilirsiniz.

Her ihtiyaca ve talebe yönelik farklı bir karyola modeli bulmak mümkündür. Siz de yatak odanızın durumu ve taleplerinize göre belirlemeler yaparak, geniş ürün yelpazesi içerisinden bir model seçimi yapabilirsiniz.

İşlevsel Özellikleriyle Karyolalar

Karyola modelleri; boyutları ve malzeme kalitelerinin yanı sıra farklı işlevsel özellikleriyle de ön plana çıkar. Yatakların alt kısmının nasıl tasarlandığı bu işlevsellik açısından önemli ayrım noktalarından biridir. Bazalı yatakların altında depolama alanları bulunur. Bazası olmayan modeller ise estetik görünümlerinin yanı sıra aynı zamanda kolay temizlik imkânı verirler.

Bazalı karyola modelleri, hem işlevsel hem de tasarım açısından son derece kullanışlı ürünlerdir. Karyolanın iç kısmında yer alan baza sayesinde, farklı hacimlerde bir depolama alanına kavuşursunuz. Bu karyolalarda dik durma emniyeti vardır. Bu sayede açık pozisyonda karyolalar rahat ve güvenli bir şekilde durabilmektedir. Bu modeller tek elle kolayca açılabilir. Bu sayede içerisinden istediğiniz bir ürünü rahatça alabilir ya da yerleştirebilirsiniz. Eğer evinizde yeterince depolama alanı varsa bazasız modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller şık görünümlerinin yanı sıra aynı zamanda oldukça hafiftir. Ayakları sayesinde modeline göre yerden belirli bir mesafede yukarıdadırlar. Bu sayede yerlerini değiştirmek ve altlarını temizlemek son derece kolay bir hale gelir.

Karyola modellerinde baza ve başlık yer almaktadır. Bu bazaların ölçüleri ise tamamen farklı olabilir. Bunun yanı sıra bazasız modellerde ayakların yüksekliği de farklılaşacaktır. Ara geçişliği sağlayan patentli sistemi de işlevsel olarak son derece önemlidir. Demir karyola modelleri işlevselliklerini yanı sıra uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekleri içerir. Karyola modelleri genellikle yüzde 100 metal konstrüksiyondan imal edilmektedir.

Karyola modellerinin birbirinden farklı olarak birçok tasarımsal ve işlevsel özellikleri vardır. Eviniz için yeni bir karyola alırken bazı özelliklerine ve farklılıklara dikkat etmenizde fayda vardır.

Karyola Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Karyola seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. İster eskisinin yerine yeni bir karyola alın, isterseniz ilk defa alıyor olun, bu hususlara dikkat etmeniz durumunda uzun ömürlü, şık ve işlevsel bir karyolaya sahip olabilirsiniz. Karyola seçimi yaparken dikkat etmeniz ve özen göstermeniz gereken konulardan ilki ölçülerdir. Satın alacağınız karyola modelinin yatak odanıza uyumlu ölçülerde olması gerekir. Yatak odanıza oranla daha büyük tercih edilen karyola, hareket alanınızı kısıtlayacaktır. Küçük bir karyola ise yatağınızla uyumsuzluk gösterebilir ve uyku kalitenizi etkileyebilir.

Boyutuna karar verdikten sonra bir diğer karar aşaması ise yüksekliğine dairdir. Bazı karyola modelleri daha fazla yüksekliğe sahipken bazıları ise daha alçaktır. Yükseklik tercihini konforunuzu düşünerek yapmanız gerekir. Alçak modeller özellikle gençler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Karyola modeli seçerken son derece dikkatli olmanız gereken konulardan biri de dekorasyondur. Satın alacağınız karyolanın tasarımı ve rengiyle yatak odanıza uyum göstermesi gerekir. Uyumsuz bir tercih, yatak odanızın dekorasyonunu olumsuz yönlü olarak etkileyecektir. Farklı materyal, renk ve özelliklere sahip olan karyolaların, yatak odanızın atmosferini tamamen etkileyecektir. Burada önemli konulardan biri karyola başlıklarıdır. Karyola başlıkları dekoratif açıdan son derece tekili elemanlardır. Bu nedenle başlık seçiminde işlevsellik kadar tasarımı da önem vermeniz gerekir. Bunun yanı sıra karyolanız yatak ölçüleriyle de uyumu olmalıdır. Bu uyum uyku düzeninizi etkileyen bir yerde duracaktır.

Karyola tercihinde önemli konulardan biri üretim materyalleridir. Üretim materyallerinin kaliteli olması önemli avantaj sağlayacaktır. Kaliteli malzemelerle üretilen karyolalar uzun ömürlü ve sağlam olacaktır. Bu da uzun vadede bütçenize katkı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra karyolanın kaliteli malzemelerle seçilmesi uyku deneyiminize de etki edecektir. Konforlu bir karyola modelinde uyumak çok daha rahat olacaktır. Bu sebeple üretim materyaline özel olarak önem göstermelisiniz. Sağlam ve kaliteli bir karyola modelini, şık bir tasarımla birleştirdiğinizde tam istediğiniz gibi bir yatak odasına, karyolaya ve uyku deneyimine sahip olabilirsiniz. Huzurlu bir atmosfer yaratmak için karyola seçimi sandığınızdan çok daha fazla etkili olabilir.

Karyola Fiyatları

Karyola seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan önemli bir tanesi de fiyatlardır. Karyola seçenekleri sınırsız bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu yelpaze içerisinden ihtiyaçlarını ve beklentilerinizi belirleyerek en uygun ürün tercihini yapabilirsiniz. Bunu yaparken fiyatlara da dikkat etmeniz gerekir.

Geniş ürün yelpazesinin önemli getirilerinden biri de fiyatlarda da çok geniş bir skala yaratmasıdır. Karyola fiyatlarının belirlenmesinde bazı faktörler rol oynar. Bunlardan birincisi malzeme kalitesidir. Üretim malzemelerinin kalitesi arttıkça, karyolanın fiyatı da artacaktır. Bunun yanı sıra ebatlar ve ölçüler de fiyatların farklılaşmasında rol oynarlar. Fiyatlara etki eden bir diğer konu ise karyola modellerinin özellikleridir. Bazalı ve bazasız modeller arasında bazı fiyat farklılıklarının olması kaçınılmazdır. İyi bir fiyat araştırması yapmak, sizin için avantaj sağlayacaktır. Bu sayede bütçenize ve yatak odanıza uygun bir karyola modeline ulaşabilirsiniz.

Onlarca farklı tasarımda ve ölçüde karyola modelini Kınık Mobilya’da bulabilirsiniz. Kınık Mobilya olarak, sizin için çok farklı sayıda ürün tasarladık. Bu ürünler arasında bazalı, bazasız, farklı renklerde ve tasarımlarda birçok karyola var. Dilediğiniz karyola modelini teknik özellikleri ve ölçüleriyle birlikte inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ürüne dair size özel avantajlı fiyatlarla teklif alabilirsiniz. Seçtiğiniz karyolayı, ücretsiz nakliye ve kurulumla size ulaştırarak, 2 yıl garanti veriyoruz. Daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimize de 7/24 ulaşabilirsiniz.

İletişim
  •  Merkez: Muhittin Mahallesi Çetin Emeç Caddesi No:11
  •         (Eski Salı Pazarı Girişi)  Çorlu/ TEKİRDAĞ
  •  Şube: Omurtak caddesi İstanbul Kısmı (Reyap Hastahanesi yanı) Çorlu /     
  •         TEKİRDAĞ
  •   0 (282) 651 92 32
  •   GSM : 0 541 651 92 31 - 0 530 679 92 32
  • info@kinikmobilya.com
  • BİZİ TAKİP EDİN!
  •  
Copyright © 2022 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya
 
 
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.