Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Genç odaları,çocuklar için oldukça önemli ve özel olan zamanlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdikleri ve ilgi alanlarına göre dekore ettikleri alanlara verilen isimdir. Genç odalarında çocuk ve gençlerin günlük yaşantılarında kullandıkları yatak,komodin,dolap, çalışma masası gibi mobilya çeşitlerini de içinde barındırmaktadır. Genç odası takımları,kişilerin büyüdüğünü ve olgunlaştığını anlamanın en kolay yollarından biridir. Çünkü bireyler çocuk odasından, genç odasına geçiş yapmakta büyüdüğünü oldukça net bir şekilde göstermektedir.

Bu noktada genç odası dekorasyonları, çocuk odalarındakine oranla oldukça büyük farklar göstermektedir. Genç odaları bireylerin büyümeye başlamasıyla ihtiyaç duyulan ve onlara özel bir alan yaratmak adına düzenlenen mekânlardır.

Genç odalarının tüm düzeni ve dekorasyonu o kişinin sorumluluğundadır. Yani kendi zevkini ve tarzını yansıtmasına olanak sağlanan alanlar haline gelmektedir. Genç oda takımları, kendi için de iki çeşide ayrılmaktadır. Burada zevkler ve renkler oldukça farklılık göstermekte ve özgün tasarımlarla odalarda,bambaşka dekorasyon örnekleri karşımıza çıkarmaktadır.

Genç oda takımları, farklı modüler parçalar kullanılarak bambaska ve canlı tasarımlara bürün mektedir. Gençlerin ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan bu genç odası takımları, modern ve şık görüntülerinin yanı sıra mobilyaların uygunluğu, kalitesi aynı zamanda fiyatı göz önüne alınarak seçilmeli ve kişilerin tarzına ve zevkine uygun olacak şekilde dekore edilmektedir.

Genç Odası Modelleri

Genç odası takımları, gençlerin dinlenmesinin yanı sıra çalışma alanı ve depolama alanı olarak da kullanılmaktadır. Gençler için tasarlanan genç odası takımları, onların ruhunu yansıtmalı ve benzersiz nitelikler taşımalıdır. Fonksiyonel birçok parçaya sahip olabilen bu takımlar her zevke ve tarza hitap edebilecek özelliklere sahip olmalıdır. Böylelikle tercih edilen mobilyalar arasında yerini almış olacaktır.

Genç odası modelleri birbirinden farklı modellerle, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Gençlerin cıvıl cıvıl ve renkli dünyasını yansıtacak bu modeller birçok modüler parça sayesinde oldukça dekoratif gözükmektedir. Genç odası modellerinden bazıları şunlardır;

Modern Genç Odası

Modern bir tasarım anlayışına sahip olan gençlerin sıklıkla tercih ettiği, oldukça fonksiyonel olmasının yanı sıra estetiği ve pratikliği de birarada sunmaktadır. Modern ve minimalist bir görüntüye sahip olan bu genç odası takımlarını, içlerinde bulundurdukları gardrop,çalışma masaları,geniş depolama alanları ve muazzam bir estetik sunmaktadır.

Klasik Genç Odası

Günümüzde oldukça trend olan klasik genç odası takımları içerisinde karyola, gardrop,çalışma masası, kitaplık ve odanın büyüklüğüne bağlı olarak küçük bir kütüphaneden oluşmaktadır. Özellikle bu noktada çalışma masasının kullanışlı olması, çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde ders çalışmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra bilgisayarını rahatça konumlandırabileceği , işlevsel raf ve gözleri sayesinde de kitaplar için ufak saklama alanları sunmaktadır.

Genç odalarında sıklıkla tercih edilen bu modeller,dayanıklılığı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde de oldukça büyük avantajlar sağlamaktadır.Bu mobilyalar tamamen doğal ağaçtan üretilmektedir. Buda herhangi bir afet anında, ciddi bir koruma sağlamaktadır.

Ahşap Genç Odası

Ahşap malzeme kullanılarak üretilen bu genç odası takımları,büyümeye başlayan çocuğunuz için oldukça uzun yıllar konfor sunmaktadır.Bu genç içerisinde bulunduğu gardrop,masa, şifonyer komodin gibi parçalarla her tarza ve zevke hitap etmektedir.Farklı dekorasyon parçaları kullanılarak bambaşka kombinasyonlar yaratılan bu takımlarla oldukça hoş bir hava yaratabilirsiniz.

Ahşap model genç odası tercih edenler için beyaz, siyah ve kahverengi renklerde birçok seçeneği bulunan bu modeller böylelikle her mekânda oldukça rahat bir şekilde tercih edilmektedir.

Rustik Genç Odası

Rustik genç odası takımları oldukça şık ve gösterişli olması sebebiyle, bulunduğu ortama güzellik katmaktadır. Bu mobilyaların ön yüzeyinde, lazer baskı işlemi uygulanmaktadır. Yatak başlığında düğmeler kullanılarak bambaşka bir hava yaratmanın yanı sıra dolap orta kapaklarının perdeli ve cam olarak tasarlanması da, bu genç odası takımlarını oldukça özel kılmaktadır. Ayakları ve kulplarındaki detaylar sebebiyle de,gençler tarafından oldukça tercih edilmektedir.

Bu ve bunun gibi daha birçok modelle geniş bir yelpazeye sahip olan bu genç odası takımları günümüzde oldukça tercih edilen ve sevilen takımlar arasında yerini almaktadır.

Genç Odası Çeşitleri

Genç odası tasarımlarına geniş ürün yelpazesi ile günümüzde sıklıkla rastlanmaktadır.Genç odası takımları, gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerine karşılık verebilmek adına oldukça özenerek üretilmektedir. Günümüzde genç odaları iki çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Bunlardan biri erkek genç odası takımları diğeri ise kız genç odası takımlarıdır;

Erkek Genç Odası Takımları

Erkek çocuklar, genel olarak odalarından çok çıkmak istemezler.Bu sebeple erkek genç odalarında kullanılacak dekoratif eşyalar oldukça farklılık göstermektedir.Erkek genç odası takımların da,siyah ve ahşap renkler oldukça ön plandadır.Günümüzde genç erkek nesiller, düzenini kendi kurmak ister ve kurduğu bu düzenin yıllarca sürmesini isterler. Bu yüzden genç bir erkek çocuğunuz varsa genç odası takımı seçimlerinde, onların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre hareket etmek oldukça mantıklı olacaktır.

Kız Genç Odası Takımları

Genç kız odaları,genç erkek odalarına göre daha topludur.Erkek odalarına oranla daha hareketli bir tasarıma sahip olan kız genç odası takımları farklı ve popüler parçalarla, beraber oldukça can lı ve düzenli gözükmektedir.Açık renklerin ve çeşitli aksesuarların kullanıldığı bu takımlar oldukça şık ve zarif görünmektedir.

Bunlarla birlikte genç oda çeşitleri; bazalı bazasız aynı zamanda ranza olmak üzere farklı kategorilerde de incelenmektedir.

Ranzalı Genç Odası Takımları

Yavrulu yatak seçeneklerine sahip olabilen bu genç odası çeşitleri, üç kişinin yatabileceği kadar alana sahiptir. Bu özelliği sayesinde,arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan çocuklarınız için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Genç odalarında yarattığı farklı atmosferle günümüzde genç odaları için sıklıkla seçilen modeller arasında yer almaktadır.

Bazalı Genç Odası Takımları

Ekstra bir depolama alanı sunmasıyla, alandan tasarruf sağlamaya yardımcı olan bu genç odası takımları aynı zamanda yatağında düzgün ve şık gözükmesini sağlamaktadır. Bazalı genç odası takımlarında yatağın altında bulunan, depolama alanıyla da oldukça büyük kolaylık sağlamaktadır.

Genç Odası Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Genç odası alınırken dikkat edilmesi gereken ilk konu odayı kullanacak olan gencin, kişisel tercihlerine göre hareket ediliyor olması gerektiğidir. Çünkü odayı kullanacak kişinin zevkine ve tarzına göre bir takım seçilmesi onu da oldukça iyi hissettirecektir.

Odayı kullanacak olan kişi sayısı ve yaşı da genç odası takımı seçilirken oldukça önemli detaylar arasında yer almaktadır. Bu hususlardan sonra genç odası takımının,yerleştirileceği oda büyüklüğü ve boyutları önemli bir detaydır. Odanın küçüklüğü ve büyüklüğüne göre yapılacak tercihler, genç odası takımlarının odada daha kullanışlı bir şekilde konumlandırılmasını sağlayacaktır.

Bunların yanı sıra odanın içerisinde yer alacak olan halı,perde ve dekoratif objelere göre tercih yapılmalı bu sayede odada bir bütünlük sağlanmalıdır.

Genç Odası Takımı Kullanım Avantajları

Genç odası kullanmanın birden fazla avantajı bulunmaktadır. Genç bireylerin tarzını ve zevkini yansıtarak tasarlanan genç odası takımları,onların kendilerini özgür hissetmelerini sağlamak ile birlikte, kişisel alan yaratma fırsatı da sunmaktadır. Eşyalarını ve kıyafetlerini düzenli şekilde saklama imkanı sunacak bu takımlar onların kendilerini özgür hissettiği genç odalarında, onlara oldukça önemli bir eşlikçi olacaktır.

Tüm bunların yanında genç odası takımları ve modüler eşlikçileri sayesinde kendi düzenlerini oluşturarak,sorumluluk almalarına da oldukça fayda sağlayacaktır

Genç Odası Fiyatları

Genç odası fiyatları,alınacak olan ürünün modeli ve sahip olduğu modüler parçalarla doğru orantılı olarak farklılık göstermektedir. Genç odası takımlarında sade modellerin yanı sıra gösterişli modellerde bulunmaktadır. Tek renge sahip ve daha az işçiliğe sahip genç odası takımları daha uygun fiyatlara sahiptir. Fakat işçiliği fazla ve farklı renkleri içerisinde bulunduran modeller, fiyat olarak daha üst rakamlarda alıcılarına sunulmaktadır.

Her zevke, tarza ve bütçeye uygun olan genç odası takımlarından dilediğinizi tercih edebilir, böylelikle gen odalarında şıklığı ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.