Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Tarz Özellikleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster

Chester Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları

İlk olarak İngiltere’nin Chesterfield kasabasında üretilen ve adını buradan alan chaster koltuk modelleri, dünya genelinde kabul gören bir dekorasyon fikrine dönüşmüştür. Evinizdeki dekorasyonu çok daha zengin gösterebilecek bu chester koltuk takımlarına ait birçok farklı renk, kumaş ve tasarım vardır.

Her geçen gün popülerliği artan chester koltuk takımı modelleri, halk arasında kabarık koltuk takımı olarak da anılmaktadır. Baklava dilimi şeklinde bir tasarıma sahip olan koltuklar, uzun yıllardır birçok farklı firma tarafından üretilmektedir.

Chester Koltuk Takımı Modelleri

Chester koltuklar son derece dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Salon, oturma odası gibi yaşam alanlarınızın çok daha ağır bir atmosfer kazanmasını sağlayan bu ürünler, zengin bir model çeşitliliğine sahiptir.

Chester koltuk takımları üretim teknolojisi bakımından da oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Bu koltuk takımı modelleri her türlü dekorasyona ve ortama rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Bu özelliğiyle birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Farklı birçok kumaş ve katmanın üretilmesiyle geniş bir model skalasına sahip olan chester tarzı koltuklar, aradığınız rahatlığı ve tasarımı size sunmak üzere imal edilir. Koltuk modelleri arasında kadife kumaşlara sahip seçenekler vardır. Kadifenin yanı sıra deri chester koltuk takımı modelleri en çok rağbet gören alternatifler arasında yer almaktadır.

Bunlarla birlikte baklava dilimli chester koltuk seçenekleri, Türkiye’de de yaygın olarak kullanılan alternatifler arasındadır. Gerçek derinin yanı sıra suni deri chester koltuk takımı modelleri de bulunmaktadır. Bunların yanı sıra şönil tarzı kumaşla kaplı koltuk takımları da vardır.

Kumaşlarının yanı sıra işlevsel açıdan yüksek chester koltuk takımlarını ve yatak olabilen chester koltuk modellerini de bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra kendine özgü farklı tasarımlara sahip chester koltuk takımı modellerini de bulmak mümkündür.

Dayanıklı, rahat, kolay temizlenebilen ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olan chester koltuklar, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunmaktadır.

Salonların Vazgeçilmezi Chester Koltuk Takımı Modelleri

Chester koltuk takımı modelleri, çok fazla çeşide sahip olması nedeniyle birçok farklı dekorasyondaki ev için tasarım bulunabilmesini sağlamıştır. Hem geniş salonlarda hem de görece olarak daha dar oturma odalarında bu koltuk modelleri tercih edilebilir. Bununla birlikte salonunuzun için chester koltuk takımı tercih ederken bazı kriterlere dikkat etmeniz gerekir.

Salonlarınızın için son derece dekoratif ve tasarım harikası bir koltuk takımı modeli tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra oldukça konforlu olmaları nedeniyle de birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Açık renk chester koltuk takımları bulabileceğiniz gibi salonunuz için koyu renkli seçenekleri de tercih edebilirisiniz.

Klasik Dekorasyonlar İçin Chester Koltuk Takımı

Evinizin çok farklı biçimlerde dekore etmiş olabilirsiniz. Klasik dekorasyon, birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan tasarımlardan biridir. Eğer evinizi klasik şekilde dekore ettiyseniz, koltuk takımlarınızı da buna göre geçmeniz gerekir. Chester koltuklar, klasik dekorasyonlar için son derece uygun seçenekleri oluşturur.

Klasik bir ev dekorasyonuna sahipseniz, düz hatlı ve sade chester koltuk takımlarına göz atabilirsiniz. Bu koltuklar klasik bir dekorasyona oldukça uyumlu seçeneklerdir. Bunun yanı sıra evinizdeki ahşap renkli mobilyalar için de bu seçenekler oldukça avantajlı olacaktır. Son derece rahat ve konforlu olan bu koltuk takımları, dekoratif açıdan da sizi tatmin edecektir.

Eğer koyu renklerde bir klasik dekorasyona sahipseniz; gri, beyaz ve açık kahverengi gibi koltuk seçenekleriyle harika bir uyum yakalama şansınız vardır. Eviniz açık renklerde bir dekorasyona sahipse daha doygun ve koyu renkleri tercih edebilirisiniz. Bu sayede eviniz çok daha ferah görünebilir.

Modern Dekorasyonlara Uygun Chester Koltuk Modelleri

Modern bir tarza sahipseniz bu modern çizgilerden hoşlanıyorsanız chester koltuk takımları içerisinde size uygun modelleri rahatça bulabilirsiniz. Chester koltuklar klasik tasarımların yanı sıra birçok modern tarza sahip modele de sahiptir. Bu sayede geniş bir alternatif yelpazesinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Modern tasarımlı chester mobilyalar genellikle minderli, oval hatlı ve çift renkli seçeneklere sahiptir. Birbiriyle uyumlu 3+3+1+1 seçeneklere sahip chester koltuk takımları, modern bir dekorasyon yaratmanız açısından son derece idealdir. Geniş bir salonda bu takımları rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Chester Koltuk Takımları ile Konforunuzu Önemseyin

Tasarım açısından son derece geniş bir yelpazeye sahip olan chester koltuk modellerinin en önemli özelliklerinden biri de son derece konforlu olmasıdır. Bu koltuk takımlarında, misafirlerinizle birlikte uzun saatler geçirebilirsiniz.

Son derece rahat ve konforlu kumaşlarla imal edilen chester koltuk takımı modelleri, dayanıklı yapısıyla da dikkat çekmektedir. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller sayesinde konforunuzu da aynı oranda sağlayabilirsiniz. İster tek başınıza olun, ister kalabalık bir misafir grubuyla birlikte olun bu takımlarda saatlerce oturabilirsiniz. Bu koltuk takımları vücudunuza hiçbir ağrı yapmayacak ve kasılma gibi sorunlara yol açmayacaktır. Geniş ürün yelpazesinden isterseniz daha sert isterseniz daha yumuşak modelleri tercih edebilirsiniz.

Chester Koltuk Takımlarının Öne Çıkan Özellikleri

Chester koltuk takımları gerek tasarımsal gerekse işlevsel açıdan birçok farklı özelliğe sahiptir. Bu özelliklerin başında kaliteli malzemelerde üretilmesi gelir. Chester koltuk takımları hem iskelet malzemesi, hem süngeri hem de kumaşıyla son derece dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretilir. Bu durum konforunuzu artırırken aynı zamanda kullanım süresini de uzatmaktadır.

Bir kez chester koltuk modeli satın aldığınızda, onu yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu koltukların yıpranma payları son derece düşüktür. Bunun yanı sıra bir diğer özelliği ise kolay temizlenebiliyor olmasıdır. Özellikle evinde küçük çocukları ya da evcil dostları bulunan aileler için chester koltuklar son derece idealdir. Nemli bir bezle birçok keleyi ve izi koltuklarınızın üzerinden rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Bununla birlikte farklı ağırlıklara sahip olan chester koltukları taşıması da oldukça kolaydır.

Chester Koltuk Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Chester koltuk takımlarını tasarımsal olarak modern ve klasik olarak iki ana sınıfa ayırmak mümkündür. Buna karşın her türlü dekorasyona uygun bir chester koltuk modeli bulmak mümkündür.

Chester koltuk takımı modeli seçerken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunur. Chester modeller deri, nubuk ya da kumaş gibi seçeneklerden imal edilebilirler. Kalabalık misafir gruplarını ağırlamayı seviyorsanız bu koltuk modelleri tam size göredir. Eğer otel ve benzeri bir işletme için chester koltukları tercih edecekseniz deri seçeneklere göz atlasınız. Evlerde ise daha çok kumaş türleri tercih edilebilir.

Chester modeller, tekli koltuk ve üçlü koltuk seçeneklerinden oluşur. Bu seçenekleri farklı kombinlerde bulabilmeniz mümkündür. Bu durum evinizin hacmiyle doğrudan alakalıdır. Koltuk takımı tercihinizde önceliği konfora verebilirsiniz. Süngeri ve kumaşıyla konforlu bir koltuk takımı sizi mutlu edecektir.

Chester koltuk takımı satın alırken değerlendirmeniz gereken bir diğer detay ise renk seçenekleridir. Renk seçeneklerinin evinizin genel dekorasyonuna uygun olması gerekir. Unutmayın ki bir kez aldığınız koltuk modelini uzun yıllar boyunca kullanacaksınız. Bu sebeple batan doğru seçimler yapmanız gerekir. Dekorasyonunuza uyumsuz koltuklar zaman içinde sizi rahatsız edebilir. Bu sebeple eviniz için modern, klasik, spor, bohem gibi tarzlara uygun olarak ürün seçmeniz gerekir.

Koltuk takımlarının ayak boyu da dikkat edilmesi gereken bir diğer detaydır. Ayağı yerden daha yüksek modellerin temizlenmesi de daha rahat olacaktır. Buna karşın tasarım açısından daha düşük yüksekliğe sahip ayağı olan koltuklar da tercih edilebilir. Evinizde çocuklarınız ve evcil dostlarınız varsa, koltukların üzerine içeceklerin dökülmesi, tüylerin yapışması gibi birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple buna uygun kumaşlara sahip bir chester koltuk takımı tercih etmeniz daha avantajı olacaktır.

Chester koltuk modelleri arasından tercih yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da fiyatlardır.

Chester Koltuk Takımı Fiyatları 2023

Chester koltuk modelleri açısından tek bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatları etkileyen birçok faktör olduğu bilinmelidir.

Koltuk takımı fiyatlarına bakarken değerlendirilmesi gereken ilk konu kalitedir. Üretim materyallerinin kalitesi arttıkça, fiyat da yükselecektir. Bunun yanı sıra takımda kaç adet ürün olduğu da fiyatları doğrudan etkileyecektir. Fazladan yer alan bir koltuk ya da kanepe fiyatlar arasında ciddi farkların oluşmasına neden olabilmektedir.

Deri, nubuk, kumaş ve benzeri özelliklerdeki üretim materyalleri de fiyatlara ciddi oranlarda etki eder. İşçilik ve tasarım özellikleri de fiyatların belirlenmesin önemli bir role sahiptir. Chester koltuk takımı fiyatları geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu sayede bütçenize uygun bir chester koltuk takımı modeli bulmanız oldukça yüksek olasılığa sahiptir.

Kınık Mobilya’da onlarca farklı chester koltuk modelini bulabilir, dilediğiniz tüm ürünlerin teknik, tasarımsal ve materyal özelliklerini detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz. Ücretsiz kurulum ve nakliye hizmetlerimizin yanı sıra, ürünlerimiz hakkında bilgi almak için 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.