Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
Bu kategoride toplam 1 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri & Fiyatları

Ev veya ofis gibi çalışma alanının en önemli parçası olan çalışma veya bilgisayar masasında doğru seçimi doğru yapmak özellikle uzun süre masa başında zaman geçirenler için oldukça önemlidir. Doğru çalışma araçları ile donatılmış çalışma ortamına sahip olmak maksimum verimlilik anlamına gelir. 

Kullanıcı ihtiyaçlarından ilham alarak tasarladığımız Kınık Markalı çalışma ve bilgisayar masası modelleri çalışma ortamında pek çok kişinin karşılaştığı rahatsızlıkları önemli ölçüde azaltabilir donanımlara sahiptir. 

İster çalışma masasına isterseniz de bilgisayar masasına ihtiyaç duyuyor olun Kınık Mobilya koleksiyonu inceleyerek modern, ahşap veya eklektik tasarımlara sahip çalışma ve bilgisayar masası modelleri arasından tercihinize uygun bir modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Çalışma Masası Modelleri ve Özellikleri

Çalışma masası modelleri öğrenciler ve yetişkinler tarafından hem yazı yazabilecekleri hem de dizüstü bilgisayarlarını rahatça yerleştirebilecekleri tasarımlara sahip. İnce yapısı ile çok yönlü ve hantal görünümünden uzaklaştırılmış modern çalışma masası modelleri evlerde veya ofislerde kendilerine kolaylıkla yer buluyor.

Modern çalışma masası modelleri kompakt yapıları, kit içerisinde bulunan ilave çekmeceler, raflar ve diğer eklentiler ile pratik kullanıma sahiptir. Her açıdan kullanım amacınıza uygun, evinizin tasarımına başarılı bir şekilde uyum sağlayacak çalışma masaları Kınık Mobilya’da. Benzersiz ve özgün tasarımları ile en iyi ev ve ofis mobilyaları için web sitemizi takip etmeye devam edin.

Bilgisayar Masası Modelleri ve Özellikleri

Bilgisayar masaları ev ve ofislerde kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Çok katmanlı raflardan çekmeceli veya çekmecesiz özelliklere kadar pek çok çeşidi bir arada bulabileceksiniz. Kompakt bir çalışma alanına ihtiyaç duyduğunuzda Kınık Mobilya bilgisayar masası koleksiyonumuzda geniş yelpazeye sahip seçeneklere kolaylıkla rastlarsınız. 

Sağlam, dayanıklı ve modüler bilgisayar masası modelleri bilgisayar aksesuarları için bölmeler ve depolama alanları ile donatılmıştır. Hem ofis hem de genç odaları için uygun tasarımları ile alanınıza ve gereksinimlerinize uygun bir bilgisayar masası modelini Kınık Mobilya’da bulabilirsiniz. 

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri

Kınık Mobilya çalışma ve bilgisayar masası kategorisinde yer alan ürünlerin pek çoğu fonksiyonel özellikler ile donatılmıştır. Minimal görünümlerinin altında yatan konfor ve kullanışlılık sayesinde kitap okumak, yazı yazmak veya bilgisayar ile çalışmak gibi pek çok duruma hizmet edebilecek şekildedirler. Ayrıca modern tasarımları ile oldukça işlevsel mobilyalardır. 

Üzerinde karalama yapacağınız, ders çalışacağınız veya çoğunlukla bilgisayar kullanacağınız zaman her bir ihtiyacı özel tasarımı ile kullanıcısına sunan Kınık Mobilya çalışma ve bilgisayar masası modelleri hem genç odası hem de çalışma odası için idealdir. Modellerin arasında büyük-küçük kitaplık, komodin, sallanır sandalye ve sandalye gibi ihtiyaca göre set haline getirilebilir seçeneklerin de olduğunu söylemek mümkün. 

Çekmeceli Çalışma ve Bilgisayar Masası

Ek depolama alanı gerektiren odalar için tasarladığımız çekmeceli çalışma ve bilgisayar masası modelleri bulunmaktadır. Şık tasarıma sahip modern çekmeceli bilgisayar masası modelleri klavye bölmesinin yanı sıra depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümlerle geliyor. Ev ve çalışma alanları için minimal tasarımları ile harika boyutlara sahip çekmeceli çalışma masası modelleri de en çok tercih edilenler arasındadır. Uygun fiyatı, kolay montajı ve her zevke uygun tasarımları olan modellerin arasında kolaylıkla seçim yapabileceksiniz. 

Raflı Çalışma ve Bilgisayar Masası

Çalışma ve bilgisayar masası modelleri arasında yer alan tasarımlarda depolama imkanı sunan özellikler göze çarpıyor. Çalışma masanızı seçerken yan raf, kitaplık ve komodin gibi çeşitli mobilya parçaları ile set halinde sunulan modelleri kendi ihtiyaçlarınıza göre şekillendirerek ev veya ofisinizde daha fazla alan oluşturmanız mümkün. Kablo yönetimi, masaüstü depolama ve klavye alanı gibi bir bilgisayar masasında ihtiyaç duyulabilecek tüm donanımlar Kınık Mobilya bilgisayar masası modellerinde mevcuttur. 

Kitaplıklı Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri

Çalışma masalarını yalnızca bilgisayarınızı konumlandırmak veya ders çalışmak amacıyla kullanmayanlar için fonksiyonel ürün gruplarıyla müşterilerimize geniş ürün seçenekleri sunuyoruz. Bu ürünlerin başında kitaplıklı çalışma ve bilgisayar masaları gelmektedir. Masaya ek olarak monte edilebilen veya bir üst modül olarak duvara sabitlenebilen kitaplık modülleriyle masanızı farklı türde eşyalarınızı konumlandırmak için de kullanabilirsiniz. Kitaplarınız, oyun konsollarınız, kişisel eşyalarınız veya farklı türde eşyalarınız için kitaplıklı çalışma masalarını tercih edebilirsiniz. 

Her Alana Uygun Çalışma ve Bilgisayar Masaları

Ofisinizde veya evinizde daha verimli bir çalışma performansı ive yaratıcı işlere imza atmak için, çalışma ortamınızın ideal bir alana dönüşmesini sağlamalısınız. Böyle bir ortam ise özenle tasarlanmış mobilyalarla mümkün olmaktadır. 

Türkiye’nin mobilya mağazası Kınık Mobilya, üstün tasarımlı çalışma ve bilgisayar masası modelleriyle kullanıcıları için ideal bir çalışma ortamına sahip olmayı sağlayan mobilyalar sunmaktadır. Birbirinden şık ve kullanışlı bilgisayar ve çalışma masaları ile çalışma odanızı mükemmel hale getirebilir, hayalinizdeki mobilyaya sahip olabilirsiniz.

Çalışma ve Bilgisayar Masası Modellerinde Şıklık ve Konfor Bir Arada

Çalışma ve bilgisayar masası modellerini incelerken, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Ders çalışma masası veya ofis masası olarak da nitelendirebileceğimiz bu modeller, geniş bir alana yayılan kullanım özelliğiyle öne çıkmaktadır. Şıklığı ve konforu bir arada sunan modellerimiz, keyifli bir mobilya kullanım özelliği elde etmenize yardımcı olur. 

Çalışma masası tercihinizi yaparken, ürünlerin içerdiği fonksiyonlara ve teknik özelliklerine (en, boy, yükseklik, derinlik, vb.) bakmanız yararınıza olacaktır. Çalışma ortamınızı kişisel hale getirebilmek ve yalnızca ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek ürünlere göz atmak için Kınık Mobilya’nın eşsiz tasarımlı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Genç Çalışma Masası Modelleri

Çalışma masaları, özellikle gençler tarafından ilgi gören mobilyalardandır. Onların ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olmalı, modern bir görünüme sahip olmalı ve bulunduğu odaya estetik bir dekoratif özellik kazandırmalıdır. Çalışma masasının evinizdeki en sevdiğiniz mobilya olması için çalışma alanınızda kullanmaktan keyif alacağınız Kınık Mobilya modellerini tercih edebilirsiniz. 

Genç çalışma masaları, aynı zamanda bilgisayar masası veya ders çalışma masası olarak da kullanılabilir. Tercih edilen fonksiyonel özelliklerine göre masanızı dilediğiniz gibi kullanabilir, ders çalışabilir, oyun oynayabilir, bilgisayar kullanabilir veya kitap okuyabilirsiniz. 

Home Office Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri

İşini evinden yürütenler için, konforlu bir bilgisayar masası her şeydir. Yüksekliği, malzeme kalitesi, konforu ve işlevsel özellikleri, bir bilgisayar masasının kullanışlılığını etkileyen başlıca özelliklerdir. Home Office çalışanların iş performansını artırmak üzere tasarladığımız özel bilgisayar masası modelleri, evinizi tam bir ofis ortamına vekullanmaktan son derece keyif alacağınız mobilyalara dönüştürecektir. 

Bilgisayar masaları, gerek dizüstü cihazlarınız, gerekse masaüstü (kasalı) cihazlarınız için kullanmaya elverişlidir. Çeşitli renk seçenekleriyle satın alabileceğimiz bu ürünler, çeşitli çekmecelere, bölmelere ve aynı zamanda farklı türde fonksiyonel birimlere sahiptir. Gereksinimlerinize uygun olan modelleri incelemek için ürünlerimize göz atabilirsiniz. 

Çalışma Masası Fiyatları

İşlevsel, modüler, estetik ve dayanıklı çalışma masası modelleriyle müşterilerine hizmet veren Kınık Mobilya, rekabetçi fiyatlandırmalar ile geniş bir müşteri kitlesine hitap etmeyi misyon edinmiştir. Bu kapsamda, çalışma masası fiyatlarını her bütçeye uygun alternatifler sunuyoruz. Uygun fiyatlı çalışma masalarını incelemek ve fiyatları hakkında bilgi almak için ürün sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Çalışma masası fiyatları, ürünlerin tasarımına, boyutlarına, malzeme özelliklerine, tarz özelliklerine, masa ayağı özelliklerine ve daha birçok farklı kritere göre değişkenlik göstermektedir. Çalışma masalarının Havale, EFT ve nakit fiyatlarına, taksitli fiyatlarına ürün sayfalarından ulaşabilirsiniz. Çeşitli banka kredi kartları için sunduğumuz özel taksit seçeneklerini bu sayfalardan görüntüleyebilirsiniz. 

Bilgisayar Masası Fiyatları

Oyuncular, home-ofis çalışanlar, internette sörf yapmaktan hoşlananlar ve bilgisayar başında saatlerini geçirenler için özel olarak tasarlanan bilgisayar masaları, hemen her aile bütçesi için geliştirdiğimiz modellerle sizlerle. Ekonomik, kaliteli, konforlu ve dayanıklı bilgisayar masaları için Kınık Mobilya’nın zengin ürün gamı arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak bilgisayar masası alışverişi için web sitemizden güvenle ürün satın alabilirsiniz.

Bilgisayar masası fiyatları, içerdiği modüllere, fonksiyonel özelliklerine, malzeme yapısına, tasarımına ve daha birçok faktöre göre değişebilmektedir. Ürünlerimiz ile ilgili fiyat bilgilerini görmek için ilgili kategorilere tıklamanız veya ürün sayfalarını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Kınık Mobilya web sitesi üzerinden peşin, taksitli, havale veya EFT yöntemleriyle güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Uygun Fiyatlı Çalışma ve Bilgisayar Masası Modelleri

Bütçe dostu mobilya alışverişinin adresi Kınık Mobilya, diğer tüm mobilya gruplarında olduğu gibi çalışma ve bilgisayar masası modellerinde de uygun fiyat politikası izlemektedir. Ürünleri, sitemizin sol kısmında yer alan “Fiyat Aralığı” bölümünden farklı fiyat skalasına göre ayırabilir, ayrıca “İndirimli Ürünler”, “Yeni Ürünler”, “Stokta Olanlar”, “Kargo Bedava Ürünler”, “Fotoğraflı Ürünler”, “Aynı Gün Kargolu Ürünler” şeklinde daraltarak inceleyebilirsiniz. Her dönem, özel kampanyalarla müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlı ürünlere göz atmak için “İndirimli Ürünler” arasından bir seçim yapabilirsiniz. 

Kınık Mobilya üzerinden satın alacağınız ürünler, Trakya bölgesinde yer alan il ve ilçelerde nakliye ve kurulum ücreti olmaksızın teslim edilecek ve ekiplerimiz tarafından kurulumu yapılacaktır. Ürünlerimiz, fiyatlar, ödeme seçenekleri, kargo süreci ve merak ettiğiniz diğer tüm sorulara 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimizi arayarak cevap bulabilirsiniz. 

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.