Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

Puf ve Minder Modelleri & Fiyatları

Puf ve minderler sertliğine bağlı olarak oturmadan, ayak koymaya ve hatta yan sehpaya kadar pek çok işlevi olan çok yönlü ve rahat mobilya parçalarıdır. Rahat ve esnek yapıları sayesinde yatak odalarında, misafir odalarında, çocuk odalarında, oyun odalarında ve mutfaklarda kullanılabilirler. Çeşitli geometrik şekillerde, dokularda, sertlik seviyelerinde ve malzemeler ile tasarlanırlar. 

Her türlü dekorasyona uygun çok çeşitli stiller sayesinde her oda için doğru puf ve minder modellerini Kınık Mobilya’da bulabileceksiniz. Oturması rahat, fazla yer kaplamayan ve her türlü iç mekana uyacak şekilde tasarlanmış puf ve minder modellerimiz bulunduğu odaya özgünlük kazandıracak.  

Konforlu Puf ve Minder Modelleri

Aradığınız nihai rahatlıksa iç dekorunuz için puf vazgeçilmez olacaktır. Bacaklarınızı uzatmanıza izin veren bu mobilya parçaları rahat bir yaşam tarzı için elverişli olarak tasarlanmıştır. Seçici, talepkar ve ne istediğini bilenler için tasarımcılarımızın tasarladığı konforlu puf ve minder modelleri çeşitli şekil, boyut ve desenlerde olup en iyi malzemeler kullanılarak üretilmiştir. 

Şık ve konforlu bir puf modeli arayanlar için hazırladığımız özgün tasarımların yer aldığı koleksiyonumuzu incelediğinizde dekorunuzun geri kalanına en uygun kumaş ve renge sahip modeli rahatlıkla bulabileceksiniz. Seçenekler arasında puf ve orta sehpa gibi puf koleksiyonu ile uyumlu çeşitli paket fırsatların olduğunu söylemek mümkün. 

Gösterişli Puf ve Minder Modelleri

Kabarık, büyük ve yuvarlak bir yastığı andıran yumuşak ve hafif puf ve minder modelleri Kınık Mobilya farkıyla göz alıcı tasarımlara dönüşüyor. İç mekan stiline kolayca entegre edilebilen pufların geniş ürün yelpazesi zevkinize göre bir model seçmenize imkan tanıyacaktır. Oturma odasında bir kanepenin etrafına, orta sehpanın yanına veya yatak odasına puf yerleştirerek lüks ve zengin bir görünüm oluşturulabilir. 

Rahat, görsel olarak heyecan verici ve kaliteli malzemelerden yapılmış Kınık Mobilya puf ve minder modelleri ile evinizi tam anlamıyla baştan dekore etmiş hissine kapılacaksınız. Koltuk, kanepe veya sehpa ile eşleştirerek göz alıcı ve vurgulu mobilyaları kişisel stil anlayışınıza göre şekillendirebilirsiniz. Tarzınız ne olursa olsun mükemmel şekilde uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış puf ve minder modelleri için web sitemizi takipte kalın. 

Ev Dekorasyonunun Tamamlayıcısı Puf ve Minderler

Giderek iç tasarımda daha fazla yer almaya başlayan puf ve minder modelleri gerçek konfor ihtiyacına cevap veren mobilya parçalarıdır. Kınık Mobilya koleksiyonunda yer alan modellerde malzemelerin çeşitliliği her ev dekorasyonunu gerçek bir sanat eseri haline getirmeye yardımcı oluyor. İç ve dış mekanlarınızın dekorasyonuyla mükemmel bir şekilde birleşecek kombinasyonlar oluşturmanıza olanak tanıyan çok sayıda çeşit mevcuttur. 

Sehpalar, koltuk takımı ve kanepeler ile bir araya getirilerek tarzınıza uygun sonsuz sayıda model için seçenekler arasına her geçen gün bir yenisini ekliyoruz. Sınıfının en iyisi, tasarım ve işlevsellik arasındaki mükemmel kombinasyonu bir araya getirerek tasarladığımız puf ve minder modellerine mutlaka göz atmalısınız. 

Malzeme, şekil ve renk bakımından çok fazla çeşitliliği bir arada sunan ve tasarım trendlerine göre güncellenen modelleri dünyanın pek çok yerine gönderiyoruz. Ürünler arasında ihtiyacınıza cevap verecek, hayal gücünüze hitap edecek ve iç dekorasyonunuzu kişiselleştirmenize yardımcı olacak puf ve minder modelleri kaçırılmayacak fiyatlar ile Kınık Mobilya’da sizleri bekliyor. 

Çok Yönlü Mobilyalardan Puf ve Minderler ile Karşınızdayız

Puflar koltuk, ayaklık ve hatta bazen yan sehpa olarak kullanılabilen yer minderleridir. Böylesine çok yönlü bir mobilya parçası olmaları onların oturma odası ve salonlar başta olmak üzere evlerin her alanında kullanımına olanak tanır. Hafif, rahat ve kullanımı rahat olan bu mobilyalar her tarzda iç mekan düşünülerek tasarlanmıştır. 

Kullanımlarındaki çok yönlülüğün tasarımlarına da yansıdığı yer minderi modellerimiz tarzınız ile mükemmel uyum sağlayacak şekilde üretilmiştir. Rahatça oturacak veya ayaklarınızı dinlendirecek kadar sağlam olan bu mobilyalara Kınık Mobilya farkıyla sahip olmak için web sitemizden online olarak alışveriş yapabilir, çağrı merkezi iletişim numaramızı arayarak nakliye, teslimat ve kurulum hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Hangi Puf Çeşidi Nereye Uygundur?

Puflar küçük ve yumuşak tabureler olarak kabul edilir. Ancak her zaman böyle olmak zorunda değildir. Kınık mobilya puf ve minder modellerindeki ürün çeşitliliği evinizin her alanında kullanılabilecek bir modeli bulmanızı kolaylaştırır. Kınık Mobilya olarak tasarladığımız puf ve minder modellerinden bazıları aşağıda sıralanmıştır.

Mini Puflar

Kompakt boyutta ve çoğunlukla ayak dayama amacıyla kullanılan mini puflar, yatak odalarında makyaj aynası önünde sıklıkla karşılaşılan modellerdir. Aynı zamanda farklı görünüm seçeneklerinin olması onları herhangi bir ortamda rahatlıkla kullanmaya izin verir. Modern tarz için taban olarak düz çizgilere sahip yuvarlak veya oval ürünler veya klasik tarz için kare veya dikdörtgen modeller tercih edilebilir. 

Kare veya Kübik Puf ve Minder Modelleri

Bu tür puflar klasik modelleri andırır ve neredeyse görünmez ayaklara sahip, yumuşak bir küp şeklinde tasarlanırlar. Deriden veya kumaştan yapılabilirler ve çoğu zaman bir taşıma sapına sahiptirler. Çerçeveli veya çerçevesiz olarak tasarlanan modeller birbirinden farklı dolgu malzemeleri ile kullanım amacını belirleyecek seçenekleri beraberinde getiriyor.

Dikdörtgen Puf ve Minder Modelleri

Alçak veya yüksek modellerinin mevcut olduğu dikdörtgen puf ve minder modelleri genellikle koridorlarda bekleme, yemek masalarında sandalye veya salonlarda ekstra oturma alanı sunması amacıyla tercih ediliyor. Sandıklı puf modellerinin genellikle dikdörtgen şekilde tasarlandığını söylemek mümkündür.

Yuvarlak, Silindir Puf ve Minder Modelleri

Klasik puf tasarımı olarak bilinen silindir puf modelleri çekmeceli veya çekmecesiz gibi farklı donanımlara sahip olabilir. Genellikle yumuşak tarzda tasarlanan bu modeller rahatına düşkün olanlar için özellikle önerilir. Ayrıca düz çizgili mobilyaların bulunduğu iç mekanı yumuşatmaya yardımcı olması amacıyla dekorasyonda önemli yer tutarlar.  

Tekerlekli Puf ve Minder Modelleri

Modern tasarımın işlevsellikle birleştiği tekerlekli puf ve minder modellerinin hareket ettirilmesi oldukça kolaydır. Taşımak zorunda kalmadan bir odadan diğerine kolaylıkla yer değiştirilebilir. Tekerlekli puf çeşitlerimiz genellikle koleksiyonumuzdaki orta sehpa ve zigon sehpa ile uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Su geçirmez minderler ve kılıf sayesinde temizlenmeleri de oldukça kolaydır.

Kullanım Amacına Göre Puf ve Minder Modelleri

Evinize ve iş yerinize zengin işlevsellik katacak olan puflar farklı yerlerde farklı nedenlerle kullanılabilirler. Perdeler, masa örtüleri veya yatak örtüsü gibi iç mekan tekstil ürünleri veya diğer mobilyalar ile kombine edilerek kullanılmak amacıyla tercih edilen puf ve minderler boyutları ve kompakt tasarımları ile pratik mobilya parçaları olarak bilinirler. Çok yönlü olmaları evlerde ve iş yerlerinde vazgeçilmez aksesuar olmalarını sağlamıştır. Evinizde pufu nasıl ve nerelerde kullanacağınıza dair fikir edinmenizi sağlayacak dekorasyon önerileri ile karşınızdayız.

Ayak Dayanağı

Oturma odasına satın alınan bir puf modeli koltuk ve kanepeler ile birlikte kombine edilebilir. Bir kanepenin tüm işlevselliğini fiyatının çok altında sunan modeller tercih edilerek yaşam alanınızı konforlu bir yere dönüştürmeniz mümkün. Hafif ve taşınmaları kolay olan modeller tercih ederek gerektiğinde odadan odaya taşıyabilirsiniz.  

Ekstra Oturma Alanı

Biraz daha uzun ve daha sağlam bir dolguya sahip koltuk minderi seçerek oturma odasına ekstra bir alan kazandırabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda pufunuzu çekin ve koltuğa dönüştürün. İşte bu kadar. Ekstra koltuk ihtiyacınızı alanı fazla kullanmayan ve oldukça rahat puf ve minder modelleri ile karşılayabilirsiniz.

Yan Sehpa 

Tepesi düz şekilde tasarlanmış minderler tercih ederek pufunuzu üzerinde içecek ve yiyecek servis edebileceğiniz yan sehpaya dönüştürebilirsiniz.  Özellikle deri puf modelleri bu amaca en çok hizmet edecek puf ve minder modeli olarak bilinir.

Yatak Ucu Sehpası

Yatağınızın ucuna odanın doku, desen ve işlevselliğine uygun minderler tercih ederek ertesi gün giyeceğiniz kıyafetleri üzerine hazırlayabilirsiniz. Yatak odasında kitap, gözlük, telefon veya uzaktan kumanda gibi eşyaları üzerine koyabileceğiniz puf modelleri tercih edilebilir. Giyinme sırasında en sevdiğiniz yer haline gelecek puf modelleri için web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Oyun Odaları için Güvenli Mobilyalar

Yumuşak ve hafif modeller tercih ederek çocuk odasını güvenilir bir eğlence alanına dönüştürmek mümkün. Odada hareket ettirmesi kolay bir eşyaya sahip olan çocuklar için eğlenceyi daha fazla üst seviyeye taşıyacak puf modelleri Kınık Mobilya’da.

Eviniz için Doğru Puf Modeli Nasıl Seçilir?

Çeşitli şekil, stil, renk ve boyutlarda tasarlanan puf çeşitleri arasından aradığınız fonksiyonlara uygun modellere Kınık Mobilya’da rastlamanız mümkündür. Eviniz için puf ve minder modelleri arasından seçim yaparken hangi odada kullanılacağından ne amaçla kullanılacağına kadar değerlendirmeniz gereken çeşitli kriterler bulunur. Örneğin çoğunlukla TV önünde içine gömülerek zaman geçireceğiniz bir model düşünüyorsanız yumuşak ve büyük puf modeli tercih edilebilir. Sehpa olarak kullanmayı düşünüyorsanız sağlam, sert ve küçük puf modeli ihtiyacınızı karşılayabilir. 

Puf, Minder Modelleri ve Fiyatları

Evlerin her bölümünde ve iş yerlerinde hem görünümleri hem de pratik kullanımları nedeniyle tercih edilen mobilya parçalarından puf ve minderlerin fiyatları genel olarak ürünün tasarımına, kumaşına, boyutuna ve özel tercihlerinize bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. En kaliteli ürünleri en uygun puf fiyatları ile satın alabileceğiniz Kınık markalı puf ve minder modelleri için web sitemizden online alışveriş yapabilir veya 0 282 651 92 32 Müşteri Destek Hattımızı arayabilirsiniz.

 
Copyright © 2023 Kınık Mobilya Sanayi Ticaret Anonim Şirketi - Çorlu Mobilya

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.